Inloggen

12de Heiveld ZOMER 2020 en winterdubbels 2019-2020


Dubbel Heren 15 A

stand

  Ploeg Punten # Gespeelde
Wedstrijden
# verloren
games
1 Andrew Bolton-John Wernaers 30 10 36
2 David Verschueren-Robbe Verschueren 30 11 32
3 Wim Corthouts-Didier Couturier 26 11 59
4 Ken Moons-Erik Morel 24 11 91
5 Ronald Hermans-Janis Van Roost 19 10 109
6 Danny Desmet-Stefan DE GROODT 14 11 119
7 Tom Moons-Jan Willems 14 11 132
8 Jonas Francken-Lukas Janssens 12 11 117
9 Raf Dhadamus-Dirk Vandermeerschen 9 11 112
10 Sebastiaan Steylaerts-Giovanni Op de Beeck 9 11 113
11 Jan NOTE-Wim De Beusscher 8 11 134
12 Jelle Marivoet-Gerwin Claes 0 11 133



wedstrijden


Tom Moons - Jan Willems
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
7775 Jonas Francken - Lukas Janssens Tom Moons - Jan Willems za 05-10-2019 19:30 terrein 7 6-7,6-3,8-10 
7986 Ken Moons - Erik Morel Tom Moons - Jan Willems zo 06-10-2019 20:00 terrein 7 6-4,6-3 
7761 Raf Dhadamus - Dirk Vandermeerschen Tom Moons - Jan Willems za 12-10-2019 15:00 terrein 6 2-6,2-6 
7770 David Verschueren - Robbe Verschueren Tom Moons - Jan Willems zo 13-10-2019 20:00 terrein 7 6-0,6-0 
7996 Sebastiaan Steylaerts - Giovanni Op de Beeck Tom Moons - Jan Willems zo 10-11-2019 12:00 terrein 1 5-7,3-6 
8455 Danny Desmet - Stefan DE GROODT Tom Moons - Jan Willems zo 17-11-2019 14:30 terrein 8 6-1,6-3 
7790 Andrew Bolton - John Wernaers Tom Moons - Jan Willems za 14-12-2019 19:30 terrein 8 6-0,6-0 
7765 Ronald Hermans - Janis Van Roost Tom Moons - Jan Willems vr 27-12-2019 18:00 terrein 4 6-2,4-6,10-2 
7758 Wim Corthouts - Didier Couturier Tom Moons - Jan Willems zo 05-01-2020 20:30 terrein 8 6-1,6-0 
7782 Jelle Marivoet - Gerwin Claes Tom Moons - Jan Willems zo 02-02-2020 20:00 terrein 7 5-7,3-6 
7757 Jan NOTE - Wim De Beusscher Tom Moons - Jan Willems zo 01-03-2020 19:00 terrein 5 2-6,6-3,4-10 



Jan NOTE - Wim De Beusscher
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
7776 Jonas Francken - Lukas Janssens Jan NOTE - Wim De Beusscher za 14-09-2019 16:30 terrein 3 7-5,6-0 
7771 David Verschueren - Robbe Verschueren Jan NOTE - Wim De Beusscher za 09-11-2019 19:30 terrein 8 6-1,6-1 
8456 Danny Desmet - Stefan DE GROODT Jan NOTE - Wim De Beusscher za 23-11-2019 14:00 terrein 5 6-4,6-3 
7783 Jelle Marivoet - Gerwin Claes Jan NOTE - Wim De Beusscher zo 01-12-2019 19:30 terrein 2 4-6,4-6 
7766 Ronald Hermans - Janis Van Roost Jan NOTE - Wim De Beusscher za 21-12-2019 17:00 terrein 4 6-0,2-6,10-8 
7791 Andrew Bolton - John Wernaers Jan NOTE - Wim De Beusscher za 25-01-2020 19:00 terrein 6 6-2,6-1 
7762 Raf Dhadamus - Dirk Vandermeerschen Jan NOTE - Wim De Beusscher zo 02-02-2020 19:30 terrein 5 2-6,1-6 
7759 Wim Corthouts - Didier Couturier Jan NOTE - Wim De Beusscher vr 14-02-2020 20:00 terrein 4 6-2,6-0 
7997 Sebastiaan Steylaerts - Giovanni Op de Beeck Jan NOTE - Wim De Beusscher zo 16-02-2020 19:00 terrein 8 6-4,7-5 
7757 Jan NOTE - Wim De Beusscher Tom Moons - Jan Willems zo 01-03-2020 19:00 terrein 5 2-6,6-3,4-10 
7987 Ken Moons - Erik Morel Jan NOTE - Wim De Beusscher     6-4,6-4 



Wim Corthouts - Didier Couturier
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
7760 Raf Dhadamus - Dirk Vandermeerschen Wim Corthouts - Didier Couturier za 28-09-2019 15:30 terrein 5 4-6,1-6 
7778 Jelle Marivoet - Gerwin Claes Wim Corthouts - Didier Couturier zo 06-10-2019 19:00 terrein 8 1-6,0-6 
7772 Jonas Francken - Lukas Janssens Wim Corthouts - Didier Couturier zo 13-10-2019 18:00 terrein 1 3-6,2-6 
7990 Sebastiaan Steylaerts - Giovanni Op de Beeck Wim Corthouts - Didier Couturier zo 20-10-2019 13:30 terrein 1 1-6,0-6 
7758 Wim Corthouts - Didier Couturier Tom Moons - Jan Willems zo 05-01-2020 20:30 terrein 8 6-1,6-0 
7785 Andrew Bolton - John Wernaers Wim Corthouts - Didier Couturier za 11-01-2020 19:30 terrein 7 7-6,6-0 
8449 Danny Desmet - Stefan DE GROODT Wim Corthouts - Didier Couturier zo 26-01-2020 15:30 terrein 7 0-6,0-6 
7767 David Verschueren - Robbe Verschueren Wim Corthouts - Didier Couturier zo 02-02-2020 21:00 terrein 4 6-1,6-1 
7759 Wim Corthouts - Didier Couturier Jan NOTE - Wim De Beusscher vr 14-02-2020 20:00 terrein 4 6-2,6-0 
7981 Ken Moons - Erik Morel Wim Corthouts - Didier Couturier zo 08-03-2020 19:30 terrein 3 1-6,2-6 
7763 Ronald Hermans - Janis Van Roost Wim Corthouts - Didier Couturier zo 14-06-2020 11:30 terrein 8 2-6,7-6,7-10 



Raf Dhadamus - Dirk Vandermeerschen
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
7786 Andrew Bolton - John Wernaers Raf Dhadamus - Dirk Vandermeerschen zo 15-09-2019 19:30 terrein 2 6-0,6-0 
7760 Raf Dhadamus - Dirk Vandermeerschen Wim Corthouts - Didier Couturier za 28-09-2019 15:30 terrein 5 4-6,1-6 
7991 Sebastiaan Steylaerts - Giovanni Op de Beeck Raf Dhadamus - Dirk Vandermeerschen zo 06-10-2019 12:00 terrein 1 1-6,4-6 
7761 Raf Dhadamus - Dirk Vandermeerschen Tom Moons - Jan Willems za 12-10-2019 15:00 terrein 6 2-6,2-6 
7768 David Verschueren - Robbe Verschueren Raf Dhadamus - Dirk Vandermeerschen za 16-11-2019 16:30 terrein 7 6-2,6-0 
7779 Jelle Marivoet - Gerwin Claes Raf Dhadamus - Dirk Vandermeerschen zo 08-12-2019 20:00 terrein 7 2-6,2-6 
7773 Jonas Francken - Lukas Janssens Raf Dhadamus - Dirk Vandermeerschen za 14-12-2019 16:30 terrein 7 5-7,2-6 
8450 Danny Desmet - Stefan DE GROODT Raf Dhadamus - Dirk Vandermeerschen za 11-01-2020 15:00 terrein 8 6-0,6-2 
7762 Raf Dhadamus - Dirk Vandermeerschen Jan NOTE - Wim De Beusscher zo 02-02-2020 19:30 terrein 5 2-6,1-6 
7982 Ken Moons - Erik Morel Raf Dhadamus - Dirk Vandermeerschen zo 16-02-2020 13:30 terrein 3 6-4,6-4 
7764 Ronald Hermans - Janis Van Roost Raf Dhadamus - Dirk Vandermeerschen zo 01-03-2020 20:30 terrein 3 6-2,6-3 



Ronald Hermans - Janis Van Roost
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
7984 Ken Moons - Erik Morel Ronald Hermans - Janis Van Roost zo 20-10-2019 10:00 terrein 8 7-6,6-1 
7993 Sebastiaan Steylaerts - Giovanni Op de Beeck Ronald Hermans - Janis Van Roost zo 15-12-2019 20:00 terrein 7 3-6,4-6 
7766 Ronald Hermans - Janis Van Roost Jan NOTE - Wim De Beusscher za 21-12-2019 17:00 terrein 4 6-0,2-6,10-8 
8452 Danny Desmet - Stefan DE GROODT Ronald Hermans - Janis Van Roost za 21-12-2019 19:00 terrein 5 4-6,7-6,8-10 
7765 Ronald Hermans - Janis Van Roost Tom Moons - Jan Willems vr 27-12-2019 18:00 terrein 4 6-2,4-6,10-2 
7769 David Verschueren - Robbe Verschueren Ronald Hermans - Janis Van Roost ma 30-12-2019 14:00 terrein 9 6-3,6-1 
7774 Jonas Francken - Lukas Janssens Ronald Hermans - Janis Van Roost zo 26-01-2020 10:00 terrein 8 0-6,4-6 
7781 Jelle Marivoet - Gerwin Claes Ronald Hermans - Janis Van Roost vr 07-02-2020 21:30 terrein 4 2-6,1-6 
7764 Ronald Hermans - Janis Van Roost Raf Dhadamus - Dirk Vandermeerschen zo 01-03-2020 20:30 terrein 3 6-2,6-3 
7763 Ronald Hermans - Janis Van Roost Wim Corthouts - Didier Couturier zo 14-06-2020 11:30 terrein 8 2-6,7-6,7-10 
7788 Andrew Bolton - John Wernaers Ronald Hermans - Janis Van Roost      



David Verschueren - Robbe Verschueren
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
7792 Andrew Bolton - John Wernaers David Verschueren - Robbe Verschueren za 21-09-2019 20:00 terrein 2 6-3,7-5 
7770 David Verschueren - Robbe Verschueren Tom Moons - Jan Willems zo 13-10-2019 20:00 terrein 7 6-0,6-0 
7784 Jelle Marivoet - Gerwin Claes David Verschueren - Robbe Verschueren za 19-10-2019 19:30 terrein 8 2-6,0-6 
7771 David Verschueren - Robbe Verschueren Jan NOTE - Wim De Beusscher za 09-11-2019 19:30 terrein 8 6-1,6-1 
7768 David Verschueren - Robbe Verschueren Raf Dhadamus - Dirk Vandermeerschen za 16-11-2019 16:30 terrein 7 6-2,6-0 
7998 Sebastiaan Steylaerts - Giovanni Op de Beeck David Verschueren - Robbe Verschueren za 28-12-2019 15:00 terrein 7 2-6,0-6 
7769 David Verschueren - Robbe Verschueren Ronald Hermans - Janis Van Roost ma 30-12-2019 14:00 terrein 9 6-3,6-1 
7988 Ken Moons - Erik Morel David Verschueren - Robbe Verschueren zo 19-01-2020 19:00 terrein 3 2-6,0-6 
7767 David Verschueren - Robbe Verschueren Wim Corthouts - Didier Couturier zo 02-02-2020 21:00 terrein 4 6-1,6-1 
7777 Jonas Francken - Lukas Janssens David Verschueren - Robbe Verschueren za 15-02-2020 19:30 terrein 3 2-6,1-6 
8458 Danny Desmet - Stefan DE GROODT David Verschueren - Robbe Verschueren zo 01-03-2020 17:30 terrein 6 0-6,0-6 



Jonas Francken - Lukas Janssens
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
7776 Jonas Francken - Lukas Janssens Jan NOTE - Wim De Beusscher za 14-09-2019 16:30 terrein 3 7-5,6-0 
7775 Jonas Francken - Lukas Janssens Tom Moons - Jan Willems za 05-10-2019 19:30 terrein 7 6-7,6-3,8-10 
7772 Jonas Francken - Lukas Janssens Wim Corthouts - Didier Couturier zo 13-10-2019 18:00 terrein 1 3-6,2-6 
8451 Danny Desmet - Stefan DE GROODT Jonas Francken - Lukas Janssens zo 20-10-2019 11:00 terrein 9 4-6,6-4,5-10 
7787 Andrew Bolton - John Wernaers Jonas Francken - Lukas Janssens zo 08-12-2019 20:30 terrein 8 6-3,6-1 
7773 Jonas Francken - Lukas Janssens Raf Dhadamus - Dirk Vandermeerschen za 14-12-2019 16:30 terrein 7 5-7,2-6 
7983 Ken Moons - Erik Morel Jonas Francken - Lukas Janssens zo 05-01-2020 16:30 terrein 5 6-1,6-3 
7780 Jelle Marivoet - Gerwin Claes Jonas Francken - Lukas Janssens zo 05-01-2020 19:30 terrein 4 3-6,1-6 
7774 Jonas Francken - Lukas Janssens Ronald Hermans - Janis Van Roost zo 26-01-2020 10:00 terrein 8 0-6,4-6 
7777 Jonas Francken - Lukas Janssens David Verschueren - Robbe Verschueren za 15-02-2020 19:30 terrein 3 2-6,1-6 
7992 Sebastiaan Steylaerts - Giovanni Op de Beeck Jonas Francken - Lukas Janssens zo 23-08-2020 11:30 terrein 6 0-6,0-6 



Jelle Marivoet - Gerwin Claes
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
7778 Jelle Marivoet - Gerwin Claes Wim Corthouts - Didier Couturier zo 06-10-2019 19:00 terrein 8 1-6,0-6 
7784 Jelle Marivoet - Gerwin Claes David Verschueren - Robbe Verschueren za 19-10-2019 19:30 terrein 8 2-6,0-6 
8453 Danny Desmet - Stefan DE GROODT Jelle Marivoet - Gerwin Claes zo 03-11-2019 16:00 terrein 6 6-2,6-2 
7994 Sebastiaan Steylaerts - Giovanni Op de Beeck Jelle Marivoet - Gerwin Claes vr 22-11-2019 20:00 terrein 5 6-4,6-1 
7783 Jelle Marivoet - Gerwin Claes Jan NOTE - Wim De Beusscher zo 01-12-2019 19:30 terrein 2 4-6,4-6 
7779 Jelle Marivoet - Gerwin Claes Raf Dhadamus - Dirk Vandermeerschen zo 08-12-2019 20:00 terrein 7 2-6,2-6 
7985 Ken Moons - Erik Morel Jelle Marivoet - Gerwin Claes zo 29-12-2019 18:30 terrein 7 6-4,6-2 
7780 Jelle Marivoet - Gerwin Claes Jonas Francken - Lukas Janssens zo 05-01-2020 19:30 terrein 4 3-6,1-6 
7782 Jelle Marivoet - Gerwin Claes Tom Moons - Jan Willems zo 02-02-2020 20:00 terrein 7 5-7,3-6 
7781 Jelle Marivoet - Gerwin Claes Ronald Hermans - Janis Van Roost vr 07-02-2020 21:30 terrein 4 2-6,1-6 
7789 Andrew Bolton - John Wernaers Jelle Marivoet - Gerwin Claes zo 01-03-2020 19:00 terrein 1 6-2,6-3 



Andrew Bolton - John Wernaers
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
7786 Andrew Bolton - John Wernaers Raf Dhadamus - Dirk Vandermeerschen zo 15-09-2019 19:30 terrein 2 6-0,6-0 
7792 Andrew Bolton - John Wernaers David Verschueren - Robbe Verschueren za 21-09-2019 20:00 terrein 2 6-3,7-5 
7980 Ken Moons - Erik Morel Andrew Bolton - John Wernaers zo 29-09-2019 19:30 terrein 1 6-7,1-6 
7787 Andrew Bolton - John Wernaers Jonas Francken - Lukas Janssens zo 08-12-2019 20:30 terrein 8 6-3,6-1 
7790 Andrew Bolton - John Wernaers Tom Moons - Jan Willems za 14-12-2019 19:30 terrein 8 6-0,6-0 
7989 Sebastiaan Steylaerts - Giovanni Op de Beeck Andrew Bolton - John Wernaers vr 27-12-2019 18:00 terrein 6 1-6,0-6 
7785 Andrew Bolton - John Wernaers Wim Corthouts - Didier Couturier za 11-01-2020 19:30 terrein 7 7-6,6-0 
7791 Andrew Bolton - John Wernaers Jan NOTE - Wim De Beusscher za 25-01-2020 19:00 terrein 6 6-2,6-1 
8448 Danny Desmet - Stefan DE GROODT Andrew Bolton - John Wernaers zo 01-03-2020 17:30 terrein 5 1-6,1-6 
7789 Andrew Bolton - John Wernaers Jelle Marivoet - Gerwin Claes zo 01-03-2020 19:00 terrein 1 6-2,6-3 
7788 Andrew Bolton - John Wernaers Ronald Hermans - Janis Van Roost      



Ken Moons - Erik Morel
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
7980 Ken Moons - Erik Morel Andrew Bolton - John Wernaers zo 29-09-2019 19:30 terrein 1 6-7,1-6 
7986 Ken Moons - Erik Morel Tom Moons - Jan Willems zo 06-10-2019 20:00 terrein 7 6-4,6-3 
7984 Ken Moons - Erik Morel Ronald Hermans - Janis Van Roost zo 20-10-2019 10:00 terrein 8 7-6,6-1 
8454 Danny Desmet - Stefan DE GROODT Ken Moons - Erik Morel zo 24-11-2019 16:30 terrein 3 3-6,2-6 
7985 Ken Moons - Erik Morel Jelle Marivoet - Gerwin Claes zo 29-12-2019 18:30 terrein 7 6-4,6-2 
7983 Ken Moons - Erik Morel Jonas Francken - Lukas Janssens zo 05-01-2020 16:30 terrein 5 6-1,6-3 
7988 Ken Moons - Erik Morel David Verschueren - Robbe Verschueren zo 19-01-2020 19:00 terrein 3 2-6,0-6 
7995 Sebastiaan Steylaerts - Giovanni Op de Beeck Ken Moons - Erik Morel zo 26-01-2020 12:00 terrein 2 3-6,6-7 
7982 Ken Moons - Erik Morel Raf Dhadamus - Dirk Vandermeerschen zo 16-02-2020 13:30 terrein 3 6-4,6-4 
7981 Ken Moons - Erik Morel Wim Corthouts - Didier Couturier zo 08-03-2020 19:30 terrein 3 1-6,2-6 
7987 Ken Moons - Erik Morel Jan NOTE - Wim De Beusscher     6-4,6-4 



Sebastiaan Steylaerts - Giovanni Op de Beeck
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
7991 Sebastiaan Steylaerts - Giovanni Op de Beeck Raf Dhadamus - Dirk Vandermeerschen zo 06-10-2019 12:00 terrein 1 1-6,4-6 
7990 Sebastiaan Steylaerts - Giovanni Op de Beeck Wim Corthouts - Didier Couturier zo 20-10-2019 13:30 terrein 1 1-6,0-6 
7996 Sebastiaan Steylaerts - Giovanni Op de Beeck Tom Moons - Jan Willems zo 10-11-2019 12:00 terrein 1 5-7,3-6 
7994 Sebastiaan Steylaerts - Giovanni Op de Beeck Jelle Marivoet - Gerwin Claes vr 22-11-2019 20:00 terrein 5 6-4,6-1 
7993 Sebastiaan Steylaerts - Giovanni Op de Beeck Ronald Hermans - Janis Van Roost zo 15-12-2019 20:00 terrein 7 3-6,4-6 
7989 Sebastiaan Steylaerts - Giovanni Op de Beeck Andrew Bolton - John Wernaers vr 27-12-2019 18:00 terrein 6 1-6,0-6 
7998 Sebastiaan Steylaerts - Giovanni Op de Beeck David Verschueren - Robbe Verschueren za 28-12-2019 15:00 terrein 7 2-6,0-6 
7995 Sebastiaan Steylaerts - Giovanni Op de Beeck Ken Moons - Erik Morel zo 26-01-2020 12:00 terrein 2 3-6,6-7 
7997 Sebastiaan Steylaerts - Giovanni Op de Beeck Jan NOTE - Wim De Beusscher zo 16-02-2020 19:00 terrein 8 6-4,7-5 
8457 Danny Desmet - Stefan DE GROODT Sebastiaan Steylaerts - Giovanni Op de Beeck zo 01-03-2020 17:30 terrein 4 1-6,0-6 
7992 Sebastiaan Steylaerts - Giovanni Op de Beeck Jonas Francken - Lukas Janssens zo 23-08-2020 11:30 terrein 6 0-6,0-6 



Danny Desmet - Stefan DE GROODT
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
8451 Danny Desmet - Stefan DE GROODT Jonas Francken - Lukas Janssens zo 20-10-2019 11:00 terrein 9 4-6,6-4,5-10 
8453 Danny Desmet - Stefan DE GROODT Jelle Marivoet - Gerwin Claes zo 03-11-2019 16:00 terrein 6 6-2,6-2 
8455 Danny Desmet - Stefan DE GROODT Tom Moons - Jan Willems zo 17-11-2019 14:30 terrein 8 6-1,6-3 
8456 Danny Desmet - Stefan DE GROODT Jan NOTE - Wim De Beusscher za 23-11-2019 14:00 terrein 5 6-4,6-3 
8454 Danny Desmet - Stefan DE GROODT Ken Moons - Erik Morel zo 24-11-2019 16:30 terrein 3 3-6,2-6 
8452 Danny Desmet - Stefan DE GROODT Ronald Hermans - Janis Van Roost za 21-12-2019 19:00 terrein 5 4-6,7-6,8-10 
8450 Danny Desmet - Stefan DE GROODT Raf Dhadamus - Dirk Vandermeerschen za 11-01-2020 15:00 terrein 8 6-0,6-2 
8449 Danny Desmet - Stefan DE GROODT Wim Corthouts - Didier Couturier zo 26-01-2020 15:30 terrein 7 0-6,0-6 
8448 Danny Desmet - Stefan DE GROODT Andrew Bolton - John Wernaers zo 01-03-2020 17:30 terrein 5 1-6,1-6 
8457 Danny Desmet - Stefan DE GROODT Sebastiaan Steylaerts - Giovanni Op de Beeck zo 01-03-2020 17:30 terrein 4 1-6,0-6 
8458 Danny Desmet - Stefan DE GROODT David Verschueren - Robbe Verschueren zo 01-03-2020 17:30 terrein 6 0-6,0-6