Inloggen

12de Heiveld ZOMER 2020 en winterdubbels 2019-2020


Dubbel Heren 50 Punten

stand

  Ploeg Punten # Gespeelde
Wedstrijden
# verloren
games
1 Johan Dupont-Noah Printemps 40 16 142
2 Diether Raeymaekers-Wim Van den Zegel 38 16 127
3 Chris Van Loock-Peter DE SCHUTTER 31 16 181
4 Olivier Dom-Peter meynendonckx 30 13 114
5 Marc Meulepas-Mathias Van den Wijngaert 30 16 173
6 Koen Van Itterbeeck-Wim De Ruysscher 26 15 142
7 Philippe De Clercq-michael Hillewaert 26 15 157
8 Jaimie Nauwelaerts-Ilie Buggenhout 23 15 156
9 tom maes-Jurgen Ardies 21 15 164
10 Thomas Lauwers-Jeroen Droog 20 14 154
11 Maarten De Groof-Ken Mampaey 20 15 223
12 Luc van den wijngaert-Christophe Printemps 20 16 171
13 Jo Ghekiere-Marc Schot 17 15 201
14 Tim Adam-Robbe MariŽn 13 15 177
15 Jorn Van den Broeck-michael Gys 12 15 191
16 King Fon Lee-Yannick Verbinnen 12 15 195
17 Wim Craenen-Stefan Kennis 8 16 212



wedstrijden


King Fon Lee - Yannick Verbinnen
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
6339 tom maes - Jurgen Ardies King Fon Lee - Yannick Verbinnen zo 29-09-2019 16:30 terrein 2 6-1,7-6 
5708 Thomas Lauwers - Jeroen Droog King Fon Lee - Yannick Verbinnen zo 06-10-2019 16:30 terrein 1 5-7,3-6 
7964 Marc Meulepas - Mathias Van den Wijngaert King Fon Lee - Yannick Verbinnen zo 13-10-2019 16:30 terrein 4 6-3,6-4 
8266 Jo Ghekiere - Marc Schot King Fon Lee - Yannick Verbinnen za 09-11-2019 15:30 terrein 5 6-2,6-3 
7692 Maarten De Groof - Ken Mampaey King Fon Lee - Yannick Verbinnen zo 10-11-2019 13:30 terrein 3 6-7,6-2,11-9 
7663 Philippe De Clercq - michael Hillewaert King Fon Lee - Yannick Verbinnen za 23-11-2019 14:30 terrein 1 6-2,7-5 
5385 Tim Adam - Robbe MariŽn King Fon Lee - Yannick Verbinnen za 30-11-2019 17:30 terrein 1 4-6,2-6 
5384 Diether Raeymaekers - Wim Van den Zegel King Fon Lee - Yannick Verbinnen zo 22-12-2019 12:00 terrein 3 6-0,6-3 
7075 Johan Dupont - Noah Printemps King Fon Lee - Yannick Verbinnen za 28-12-2019 18:00 terrein 3 6-1,6-1 
7952 Luc van den wijngaert - Christophe Printemps King Fon Lee - Yannick Verbinnen zo 05-01-2020 16:30 terrein 3 6-2,4-6,12-10 
6584 Jorn Van den Broeck - michael Gys King Fon Lee - Yannick Verbinnen zo 12-01-2020 13:30 terrein 3 4-6,2-6 
6607 Wim Craenen - Stefan Kennis King Fon Lee - Yannick Verbinnen za 18-01-2020 15:00 terrein 8 6-1,3-6,11-9 
8359 Koen Van Itterbeeck - Wim De Ruysscher King Fon Lee - Yannick Verbinnen za 01-02-2020 18:00 terrein 2 6-4,6-3 
6074 Chris Van Loock - Peter DE SCHUTTER King Fon Lee - Yannick Verbinnen za 15-02-2020 16:30 terrein 3 6-3,6-4 
7550 Olivier Dom - Peter meynendonckx King Fon Lee - Yannick Verbinnen zo 08-03-2020 17:30 terrein 8 6-3,6-1 
8374 Jaimie Nauwelaerts - Ilie Buggenhout King Fon Lee - Yannick Verbinnen vr 21-08-2020 19:00 terrein 5  



Diether Raeymaekers - Wim Van den Zegel
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
7965 Marc Meulepas - Mathias Van den Wijngaert Diether Raeymaekers - Wim Van den Zegel za 21-09-2019 17:30 terrein 1 7-6,3-6,10-5 
7551 Olivier Dom - Peter meynendonckx Diether Raeymaekers - Wim Van den Zegel za 28-09-2019 20:00 terrein 2 6-2,6-4 
5386 Tim Adam - Robbe MariŽn Diether Raeymaekers - Wim Van den Zegel zo 06-10-2019 18:00 terrein 4 3-6,1-6 
6585 Jorn Van den Broeck - michael Gys Diether Raeymaekers - Wim Van den Zegel vr 11-10-2019 21:30 terrein 2 3-6,2-6 
7953 Luc van den wijngaert - Christophe Printemps Diether Raeymaekers - Wim Van den Zegel zo 08-12-2019 18:00 terrein 4 2-6,3-6 
6608 Wim Craenen - Stefan Kennis Diether Raeymaekers - Wim Van den Zegel za 14-12-2019 15:00 terrein 6 4-6,3-6 
8268 Jo Ghekiere - Marc Schot Diether Raeymaekers - Wim Van den Zegel zo 15-12-2019 21:00 terrein 2 3-6,2-6 
5384 Diether Raeymaekers - Wim Van den Zegel King Fon Lee - Yannick Verbinnen zo 22-12-2019 12:00 terrein 3 6-0,6-3 
7693 Maarten De Groof - Ken Mampaey Diether Raeymaekers - Wim Van den Zegel za 28-12-2019 15:00 terrein 3 6-7,1-6 
8361 Koen Van Itterbeeck - Wim De Ruysscher Diether Raeymaekers - Wim Van den Zegel zo 05-01-2020 18:00 terrein 1 6-2,6-4 
6075 Chris Van Loock - Peter DE SCHUTTER Diether Raeymaekers - Wim Van den Zegel za 11-01-2020 15:30 terrein 2 2-6,6-1,5-10 
7664 Philippe De Clercq - michael Hillewaert Diether Raeymaekers - Wim Van den Zegel zo 12-01-2020 16:30 terrein 2 0-6,4-6 
5709 Thomas Lauwers - Jeroen Droog Diether Raeymaekers - Wim Van den Zegel za 08-02-2020 17:00 terrein 2 4-6,4-6 
7076 Johan Dupont - Noah Printemps Diether Raeymaekers - Wim Van den Zegel vr 06-03-2020 20:00 terrein 4 4-6,6-0,5-10 
8376 Jaimie Nauwelaerts - Ilie Buggenhout Diether Raeymaekers - Wim Van den Zegel vr 13-03-2020 21:30 terrein 3 3-6,0-6 
6341 tom maes - Jurgen Ardies Diether Raeymaekers - Wim Van den Zegel zo 23-08-2020 14:30 terrein 9 3-6,1-6 



Tim Adam - Robbe MariŽn
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
7073 Johan Dupont - Noah Printemps Tim Adam - Robbe MariŽn zo 22-09-2019 18:30 terrein 7 6-1,6-1 
5386 Tim Adam - Robbe MariŽn Diether Raeymaekers - Wim Van den Zegel zo 06-10-2019 18:00 terrein 4 3-6,1-6 
6337 tom maes - Jurgen Ardies Tim Adam - Robbe MariŽn zo 13-10-2019 16:30 terrein 1 6-2,6-4 
7957 Marc Meulepas - Mathias Van den Wijngaert Tim Adam - Robbe MariŽn zo 10-11-2019 19:30 terrein 5 7-5,7-5 
6605 Wim Craenen - Stefan Kennis Tim Adam - Robbe MariŽn zo 17-11-2019 19:00 terrein 8 3-6,7-5,10-7 
7686 Maarten De Groof - Ken Mampaey Tim Adam - Robbe MariŽn za 23-11-2019 13:30 terrein 7 6-4,2-6,10-8 
5385 Tim Adam - Robbe MariŽn King Fon Lee - Yannick Verbinnen za 30-11-2019 17:30 terrein 1 4-6,2-6 
6072 Chris Van Loock - Peter DE SCHUTTER Tim Adam - Robbe MariŽn za 01-02-2020 18:00 terrein 1 6-2,6-1 
8259 Jo Ghekiere - Marc Schot Tim Adam - Robbe MariŽn zo 16-02-2020 18:00 terrein 4 6-4,4-6,5-10 
7658 Philippe De Clercq - michael Hillewaert Tim Adam - Robbe MariŽn zo 08-03-2020 16:30 terrein 6 4-6,3-6 
6582 Jorn Van den Broeck - michael Gys Tim Adam - Robbe MariŽn zo 08-03-2020 18:00 terrein 6 3-6,4-6 
8351 Koen Van Itterbeeck - Wim De Ruysscher Tim Adam - Robbe MariŽn zo 08-03-2020 20:30 terrein 8 6-1,6-1 
8366 Jaimie Nauwelaerts - Ilie Buggenhout Tim Adam - Robbe MariŽn zo 14-06-2020 17:30 terrein 6 0-6,0-6 
5707 Thomas Lauwers - Jeroen Droog Tim Adam - Robbe MariŽn za 20-06-2020 17:00 terrein 7 6-0,6-0 
7945 Luc van den wijngaert - Christophe Printemps Tim Adam - Robbe MariŽn zo 02-08-2020 14:30 terrein 9 6-0,6-0 
7547 Olivier Dom - Peter meynendonckx Tim Adam - Robbe MariŽn      



Thomas Lauwers - Jeroen Droog
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
8373 Jaimie Nauwelaerts - Ilie Buggenhout Thomas Lauwers - Jeroen Droog vr 20-09-2019 20:00 terrein 5 6-0,6-0 
6606 Wim Craenen - Stefan Kennis Thomas Lauwers - Jeroen Droog zo 29-09-2019 19:00 terrein 8 2-6,5-7 
5708 Thomas Lauwers - Jeroen Droog King Fon Lee - Yannick Verbinnen zo 06-10-2019 16:30 terrein 1 5-7,3-6 
7662 Philippe De Clercq - michael Hillewaert Thomas Lauwers - Jeroen Droog zo 03-11-2019 16:00 terrein 8 6-1,6-4 
6073 Chris Van Loock - Peter DE SCHUTTER Thomas Lauwers - Jeroen Droog zo 17-11-2019 15:00 terrein 3 6-2,4-6,8-10 
7963 Marc Meulepas - Mathias Van den Wijngaert Thomas Lauwers - Jeroen Droog zo 01-12-2019 15:00 terrein 5 6-2,2-6,10-5 
8265 Jo Ghekiere - Marc Schot Thomas Lauwers - Jeroen Droog zo 22-12-2019 15:30 terrein 7 3-6,2-6 
6338 tom maes - Jurgen Ardies Thomas Lauwers - Jeroen Droog za 08-02-2020 15:00 terrein 8 2-6,5-7 
5709 Thomas Lauwers - Jeroen Droog Diether Raeymaekers - Wim Van den Zegel za 08-02-2020 17:00 terrein 2 4-6,4-6 
6583 Jorn Van den Broeck - michael Gys Thomas Lauwers - Jeroen Droog zo 09-02-2020 21:00 terrein 5 5-7,1-6 
7549 Olivier Dom - Peter meynendonckx Thomas Lauwers - Jeroen Droog zo 16-02-2020 21:00 terrein 3 6-2,5-7,8-10 
7951 Luc van den wijngaert - Christophe Printemps Thomas Lauwers - Jeroen Droog zo 14-06-2020 16:00 terrein 8 7-5,6-2 
5707 Thomas Lauwers - Jeroen Droog Tim Adam - Robbe MariŽn za 20-06-2020 17:00 terrein 7 6-0,6-0 
7074 Johan Dupont - Noah Printemps Thomas Lauwers - Jeroen Droog zo 02-08-2020 14:30 terrein 5 6-3,6-4 
8358 Koen Van Itterbeeck - Wim De Ruysscher Thomas Lauwers - Jeroen Droog zo 09-08-2020 16:00 terrein 6  
7691 Maarten De Groof - Ken Mampaey Thomas Lauwers - Jeroen Droog      



Chris Van Loock - Peter DE SCHUTTER
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
7966 Marc Meulepas - Mathias Van den Wijngaert Chris Van Loock - Peter DE SCHUTTER zo 15-09-2019 12:00 terrein 2 3-6,3-6 
6342 tom maes - Jurgen Ardies Chris Van Loock - Peter DE SCHUTTER za 19-10-2019 16:00 terrein 1 5-7,2-6 
8362 Koen Van Itterbeeck - Wim De Ruysscher Chris Van Loock - Peter DE SCHUTTER za 09-11-2019 20:00 terrein 2 2-6,2-6 
6073 Chris Van Loock - Peter DE SCHUTTER Thomas Lauwers - Jeroen Droog zo 17-11-2019 15:00 terrein 3 6-2,4-6,8-10 
7552 Olivier Dom - Peter meynendonckx Chris Van Loock - Peter DE SCHUTTER zo 24-11-2019 12:00 terrein 2 6-2,6-4 
6609 Wim Craenen - Stefan Kennis Chris Van Loock - Peter DE SCHUTTER za 30-11-2019 15:30 terrein 2 0-6,6-7 
7665 Philippe De Clercq - michael Hillewaert Chris Van Loock - Peter DE SCHUTTER za 14-12-2019 15:00 terrein 3 6-4,3-6,11-9 
7077 Johan Dupont - Noah Printemps Chris Van Loock - Peter DE SCHUTTER zo 22-12-2019 13:30 terrein 2 6-4,5-7,6-10 
8269 Jo Ghekiere - Marc Schot Chris Van Loock - Peter DE SCHUTTER za 04-01-2020 19:00 terrein 1 5-7,6-4,10-7 
8378 Jaimie Nauwelaerts - Ilie Buggenhout Chris Van Loock - Peter DE SCHUTTER za 04-01-2020 21:00 terrein 3 1-6,7-5,10-6 
6075 Chris Van Loock - Peter DE SCHUTTER Diether Raeymaekers - Wim Van den Zegel za 11-01-2020 15:30 terrein 2 2-6,6-1,5-10 
7954 Luc van den wijngaert - Christophe Printemps Chris Van Loock - Peter DE SCHUTTER za 18-01-2020 19:30 terrein 1 2-6,3-6 
7694 Maarten De Groof - Ken Mampaey Chris Van Loock - Peter DE SCHUTTER za 25-01-2020 17:00 terrein 5 2-6,6-7 
6072 Chris Van Loock - Peter DE SCHUTTER Tim Adam - Robbe MariŽn za 01-02-2020 18:00 terrein 1 6-2,6-1 
6586 Jorn Van den Broeck - michael Gys Chris Van Loock - Peter DE SCHUTTER zo 02-02-2020 15:00 terrein 4 6-4,6-4 
6074 Chris Van Loock - Peter DE SCHUTTER King Fon Lee - Yannick Verbinnen za 15-02-2020 16:30 terrein 3 6-3,6-4 



tom maes - Jurgen Ardies
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
6339 tom maes - Jurgen Ardies King Fon Lee - Yannick Verbinnen zo 29-09-2019 16:30 terrein 2 6-1,7-6 
6337 tom maes - Jurgen Ardies Tim Adam - Robbe MariŽn zo 13-10-2019 16:30 terrein 1 6-2,6-4 
6342 tom maes - Jurgen Ardies Chris Van Loock - Peter DE SCHUTTER za 19-10-2019 16:00 terrein 1 5-7,2-6 
8271 Jo Ghekiere - Marc Schot tom maes - Jurgen Ardies za 28-12-2019 20:00 terrein 2 6-7,6-3,10-7 
8364 Koen Van Itterbeeck - Wim De Ruysscher tom maes - Jurgen Ardies za 04-01-2020 18:30 terrein 2 6-4,6-2 
6611 Wim Craenen - Stefan Kennis tom maes - Jurgen Ardies za 11-01-2020 13:00 terrein 1 6-3,6-3 
6338 tom maes - Jurgen Ardies Thomas Lauwers - Jeroen Droog za 08-02-2020 15:00 terrein 8 2-6,5-7 
7968 Marc Meulepas - Mathias Van den Wijngaert tom maes - Jurgen Ardies zo 16-02-2020 15:00 terrein 4 7-5,7-5 
6587 Jorn Van den Broeck - michael Gys tom maes - Jurgen Ardies zo 01-03-2020 17:30 terrein 2 4-6,5-7 
7667 Philippe De Clercq - michael Hillewaert tom maes - Jurgen Ardies za 07-03-2020 16:30 terrein 8  
7696 Maarten De Groof - Ken Mampaey tom maes - Jurgen Ardies za 07-03-2020 21:30 terrein 5 7-6,6-7,9-11 
7956 Luc van den wijngaert - Christophe Printemps tom maes - Jurgen Ardies zo 08-03-2020 15:00 terrein 2 4-6,6-7 
8380 Jaimie Nauwelaerts - Ilie Buggenhout tom maes - Jurgen Ardies za 20-06-2020 17:00 terrein 8 0-6,0-6 
7080 Johan Dupont - Noah Printemps tom maes - Jurgen Ardies zo 05-07-2020 17:30 terrein 9 6-0,6-0 
7555 Olivier Dom - Peter meynendonckx tom maes - Jurgen Ardies zo 26-07-2020 16:00 terrein 4 0-6,0-6 
6341 tom maes - Jurgen Ardies Diether Raeymaekers - Wim Van den Zegel zo 23-08-2020 14:30 terrein 9 3-6,1-6 



Jorn Van den Broeck - michael Gys
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
6585 Jorn Van den Broeck - michael Gys Diether Raeymaekers - Wim Van den Zegel vr 11-10-2019 21:30 terrein 2 3-6,2-6 
8270 Jo Ghekiere - Marc Schot Jorn Van den Broeck - michael Gys vr 08-11-2019 21:30 terrein 4 6-2,6-4 
8379 Jaimie Nauwelaerts - Ilie Buggenhout Jorn Van den Broeck - michael Gys zo 17-11-2019 19:30 terrein 2 6-3,6-2 
8363 Koen Van Itterbeeck - Wim De Ruysscher Jorn Van den Broeck - michael Gys vr 27-12-2019 20:00 terrein 4 6-2,6-0 
7967 Marc Meulepas - Mathias Van den Wijngaert Jorn Van den Broeck - michael Gys zo 05-01-2020 19:30 terrein 6 6-3,6-2 
6584 Jorn Van den Broeck - michael Gys King Fon Lee - Yannick Verbinnen zo 12-01-2020 13:30 terrein 3 4-6,2-6 
7695 Maarten De Groof - Ken Mampaey Jorn Van den Broeck - michael Gys zo 12-01-2020 21:00 terrein 2 6-3,2-6,7-10 
7078 Johan Dupont - Noah Printemps Jorn Van den Broeck - michael Gys za 18-01-2020 21:00 terrein 1 6-0,6-7,9-11 
6586 Jorn Van den Broeck - michael Gys Chris Van Loock - Peter DE SCHUTTER zo 02-02-2020 15:00 terrein 4 6-4,6-4 
6610 Wim Craenen - Stefan Kennis Jorn Van den Broeck - michael Gys zo 09-02-2020 19:30 terrein 4 6-7,2-6 
6583 Jorn Van den Broeck - michael Gys Thomas Lauwers - Jeroen Droog zo 09-02-2020 21:00 terrein 5 5-7,1-6 
7955 Luc van den wijngaert - Christophe Printemps Jorn Van den Broeck - michael Gys za 29-02-2020 17:00 terrein 1 5-7,6-3,6-10 
6587 Jorn Van den Broeck - michael Gys tom maes - Jurgen Ardies zo 01-03-2020 17:30 terrein 2 4-6,5-7 
6582 Jorn Van den Broeck - michael Gys Tim Adam - Robbe MariŽn zo 08-03-2020 18:00 terrein 6 3-6,4-6 
7666 Philippe De Clercq - michael Hillewaert Jorn Van den Broeck - michael Gys     6-0,6-0 
7553 Olivier Dom - Peter meynendonckx Jorn Van den Broeck - michael Gys      



Wim Craenen - Stefan Kennis
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
6606 Wim Craenen - Stefan Kennis Thomas Lauwers - Jeroen Droog zo 29-09-2019 19:00 terrein 8 2-6,5-7 
7946 Luc van den wijngaert - Christophe Printemps Wim Craenen - Stefan Kennis zo 06-10-2019 18:00 terrein 2 6-3,7-5 
7079 Johan Dupont - Noah Printemps Wim Craenen - Stefan Kennis zo 13-10-2019 19:30 terrein 1 6-0,6-3 
7958 Marc Meulepas - Mathias Van den Wijngaert Wim Craenen - Stefan Kennis zo 20-10-2019 19:30 terrein 6 6-1,6-2 
6605 Wim Craenen - Stefan Kennis Tim Adam - Robbe MariŽn zo 17-11-2019 19:00 terrein 8 3-6,7-5,10-7 
8260 Jo Ghekiere - Marc Schot Wim Craenen - Stefan Kennis zo 24-11-2019 18:00 terrein 2 6-2,7-5 
6609 Wim Craenen - Stefan Kennis Chris Van Loock - Peter DE SCHUTTER za 30-11-2019 15:30 terrein 2 0-6,6-7 
7687 Maarten De Groof - Ken Mampaey Wim Craenen - Stefan Kennis za 07-12-2019 13:00 terrein 1 6-4,7-6 
6608 Wim Craenen - Stefan Kennis Diether Raeymaekers - Wim Van den Zegel za 14-12-2019 15:00 terrein 6 4-6,3-6 
7554 Olivier Dom - Peter meynendonckx Wim Craenen - Stefan Kennis zo 22-12-2019 12:00 terrein 4 6-1,6-3 
6611 Wim Craenen - Stefan Kennis tom maes - Jurgen Ardies za 11-01-2020 13:00 terrein 1 6-3,6-3 
6607 Wim Craenen - Stefan Kennis King Fon Lee - Yannick Verbinnen za 18-01-2020 15:00 terrein 8 6-1,3-6,11-9 
8367 Jaimie Nauwelaerts - Ilie Buggenhout Wim Craenen - Stefan Kennis zo 02-02-2020 18:00 terrein 2 7-6,6-3 
6610 Wim Craenen - Stefan Kennis Jorn Van den Broeck - michael Gys zo 09-02-2020 19:30 terrein 4 6-7,2-6 
7659 Philippe De Clercq - michael Hillewaert Wim Craenen - Stefan Kennis za 15-02-2020 13:30 terrein 7 5-7,6-4,10-6 
8352 Koen Van Itterbeeck - Wim De Ruysscher Wim Craenen - Stefan Kennis zo 08-03-2020 18:00 terrein 4 6-3,6-2 



Johan Dupont - Noah Printemps
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
7073 Johan Dupont - Noah Printemps Tim Adam - Robbe MariŽn zo 22-09-2019 18:30 terrein 7 6-1,6-1 
7690 Maarten De Groof - Ken Mampaey Johan Dupont - Noah Printemps zo 29-09-2019 18:00 terrein 1 2-6,6-7 
8264 Jo Ghekiere - Marc Schot Johan Dupont - Noah Printemps za 05-10-2019 20:30 terrein 1 1-6,2-6 
7079 Johan Dupont - Noah Printemps Wim Craenen - Stefan Kennis zo 13-10-2019 19:30 terrein 1 6-0,6-3 
8371 Jaimie Nauwelaerts - Ilie Buggenhout Johan Dupont - Noah Printemps zo 10-11-2019 19:30 terrein 3 4-6,4-6 
7950 Luc van den wijngaert - Christophe Printemps Johan Dupont - Noah Printemps zo 17-11-2019 16:30 terrein 3 3-6,3-6 
7962 Marc Meulepas - Mathias Van den Wijngaert Johan Dupont - Noah Printemps za 07-12-2019 21:00 terrein 3 3-6,5-7 
7077 Johan Dupont - Noah Printemps Chris Van Loock - Peter DE SCHUTTER zo 22-12-2019 13:30 terrein 2 6-4,5-7,6-10 
7075 Johan Dupont - Noah Printemps King Fon Lee - Yannick Verbinnen za 28-12-2019 18:00 terrein 3 6-1,6-1 
7078 Johan Dupont - Noah Printemps Jorn Van den Broeck - michael Gys za 18-01-2020 21:00 terrein 1 6-0,6-7,9-11 
7661 Philippe De Clercq - michael Hillewaert Johan Dupont - Noah Printemps zo 09-02-2020 15:00 terrein 6 6-4,4-6,4-10 
7076 Johan Dupont - Noah Printemps Diether Raeymaekers - Wim Van den Zegel vr 06-03-2020 20:00 terrein 4 4-6,6-0,5-10 
8356 Koen Van Itterbeeck - Wim De Ruysscher Johan Dupont - Noah Printemps za 07-03-2020 21:00 terrein 7 6-1,2-6,9-11 
7080 Johan Dupont - Noah Printemps tom maes - Jurgen Ardies zo 05-07-2020 17:30 terrein 9 6-0,6-0 
7074 Johan Dupont - Noah Printemps Thomas Lauwers - Jeroen Droog zo 02-08-2020 14:30 terrein 5 6-3,6-4 
7548 Olivier Dom - Peter meynendonckx Johan Dupont - Noah Printemps za 15-08-2020 12:30 terrein 2 5-7,4-6 



Olivier Dom - Peter meynendonckx
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
7551 Olivier Dom - Peter meynendonckx Diether Raeymaekers - Wim Van den Zegel za 28-09-2019 20:00 terrein 2 6-2,6-4 
7949 Luc van den wijngaert - Christophe Printemps Olivier Dom - Peter meynendonckx zo 17-11-2019 12:00 terrein 6 1-6,4-6 
7552 Olivier Dom - Peter meynendonckx Chris Van Loock - Peter DE SCHUTTER zo 24-11-2019 12:00 terrein 2 6-2,6-4 
7554 Olivier Dom - Peter meynendonckx Wim Craenen - Stefan Kennis zo 22-12-2019 12:00 terrein 4 6-1,6-3 
7689 Maarten De Groof - Ken Mampaey Olivier Dom - Peter meynendonckx zo 05-01-2020 18:00 terrein 3 4-6,7-6,6-10 
8355 Koen Van Itterbeeck - Wim De Ruysscher Olivier Dom - Peter meynendonckx vr 10-01-2020 20:00 terrein 5 2-6,2-6 
7660 Philippe De Clercq - michael Hillewaert Olivier Dom - Peter meynendonckx vr 17-01-2020 20:00 terrein 5 4-6,2-6 
7549 Olivier Dom - Peter meynendonckx Thomas Lauwers - Jeroen Droog zo 16-02-2020 21:00 terrein 3 6-2,5-7,8-10 
8370 Jaimie Nauwelaerts - Ilie Buggenhout Olivier Dom - Peter meynendonckx zo 23-02-2020 18:30 terrein 5 5-7,4-6 
7550 Olivier Dom - Peter meynendonckx King Fon Lee - Yannick Verbinnen zo 08-03-2020 17:30 terrein 8 6-3,6-1 
7555 Olivier Dom - Peter meynendonckx tom maes - Jurgen Ardies zo 26-07-2020 16:00 terrein 4 0-6,0-6 
7548 Olivier Dom - Peter meynendonckx Johan Dupont - Noah Printemps za 15-08-2020 12:30 terrein 2 5-7,4-6 
7961 Marc Meulepas - Mathias Van den Wijngaert Olivier Dom - Peter meynendonckx za 15-08-2020 12:30 terrein 1 5-7,4-6 
7547 Olivier Dom - Peter meynendonckx Tim Adam - Robbe MariŽn      
7553 Olivier Dom - Peter meynendonckx Jorn Van den Broeck - michael Gys      
8263 Jo Ghekiere - Marc Schot Olivier Dom - Peter meynendonckx      



Philippe De Clercq - michael Hillewaert
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
8261 Jo Ghekiere - Marc Schot Philippe De Clercq - michael Hillewaert vr 01-11-2019 20:30 terrein 5 1-6,2-6 
7662 Philippe De Clercq - michael Hillewaert Thomas Lauwers - Jeroen Droog zo 03-11-2019 16:00 terrein 8 6-1,6-4 
7663 Philippe De Clercq - michael Hillewaert King Fon Lee - Yannick Verbinnen za 23-11-2019 14:30 terrein 1 6-2,7-5 
8353 Koen Van Itterbeeck - Wim De Ruysscher Philippe De Clercq - michael Hillewaert vr 29-11-2019 20:00 terrein 3 5-7,4-6 
7665 Philippe De Clercq - michael Hillewaert Chris Van Loock - Peter DE SCHUTTER za 14-12-2019 15:00 terrein 3 6-4,3-6,11-9 
7664 Philippe De Clercq - michael Hillewaert Diether Raeymaekers - Wim Van den Zegel zo 12-01-2020 16:30 terrein 2 0-6,4-6 
7660 Philippe De Clercq - michael Hillewaert Olivier Dom - Peter meynendonckx vr 17-01-2020 20:00 terrein 5 4-6,2-6 
7688 Maarten De Groof - Ken Mampaey Philippe De Clercq - michael Hillewaert za 18-01-2020 16:30 terrein 2 4-6,5-7 
7959 Marc Meulepas - Mathias Van den Wijngaert Philippe De Clercq - michael Hillewaert zo 02-02-2020 18:00 terrein 6 4-6,4-6 
7661 Philippe De Clercq - michael Hillewaert Johan Dupont - Noah Printemps zo 09-02-2020 15:00 terrein 6 6-4,4-6,4-10 
7659 Philippe De Clercq - michael Hillewaert Wim Craenen - Stefan Kennis za 15-02-2020 13:30 terrein 7 5-7,6-4,10-6 
8368 Jaimie Nauwelaerts - Ilie Buggenhout Philippe De Clercq - michael Hillewaert zo 01-03-2020 19:00 terrein 7 6-3,6-1 
7667 Philippe De Clercq - michael Hillewaert tom maes - Jurgen Ardies za 07-03-2020 16:30 terrein 8  
7658 Philippe De Clercq - michael Hillewaert Tim Adam - Robbe MariŽn zo 08-03-2020 16:30 terrein 6 4-6,3-6 
7947 Luc van den wijngaert - Christophe Printemps Philippe De Clercq - michael Hillewaert zo 05-07-2020 16:00 terrein 7 6-0,6-0 
7666 Philippe De Clercq - michael Hillewaert Jorn Van den Broeck - michael Gys     6-0,6-0 



Maarten De Groof - Ken Mampaey
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
7690 Maarten De Groof - Ken Mampaey Johan Dupont - Noah Printemps zo 29-09-2019 18:00 terrein 1 2-6,6-7 
7960 Marc Meulepas - Mathias Van den Wijngaert Maarten De Groof - Ken Mampaey zo 06-10-2019 18:00 terrein 5 7-6,6-3 
7692 Maarten De Groof - Ken Mampaey King Fon Lee - Yannick Verbinnen zo 10-11-2019 13:30 terrein 3 6-7,6-2,11-9 
7686 Maarten De Groof - Ken Mampaey Tim Adam - Robbe MariŽn za 23-11-2019 13:30 terrein 7 6-4,2-6,10-8 
8354 Koen Van Itterbeeck - Wim De Ruysscher Maarten De Groof - Ken Mampaey zo 01-12-2019 18:00 terrein 1 4-6,6-7 
7687 Maarten De Groof - Ken Mampaey Wim Craenen - Stefan Kennis za 07-12-2019 13:00 terrein 1 6-4,7-6 
7948 Luc van den wijngaert - Christophe Printemps Maarten De Groof - Ken Mampaey zo 22-12-2019 18:00 terrein 4 3-6,4-6 
7693 Maarten De Groof - Ken Mampaey Diether Raeymaekers - Wim Van den Zegel za 28-12-2019 15:00 terrein 3 6-7,1-6 
7689 Maarten De Groof - Ken Mampaey Olivier Dom - Peter meynendonckx zo 05-01-2020 18:00 terrein 3 4-6,7-6,6-10 
7695 Maarten De Groof - Ken Mampaey Jorn Van den Broeck - michael Gys zo 12-01-2020 21:00 terrein 2 6-3,2-6,7-10 
7688 Maarten De Groof - Ken Mampaey Philippe De Clercq - michael Hillewaert za 18-01-2020 16:30 terrein 2 4-6,5-7 
7694 Maarten De Groof - Ken Mampaey Chris Van Loock - Peter DE SCHUTTER za 25-01-2020 17:00 terrein 5 2-6,6-7 
8369 Jaimie Nauwelaerts - Ilie Buggenhout Maarten De Groof - Ken Mampaey za 07-03-2020 17:00 terrein 2 6-4,6-7,4-10 
7696 Maarten De Groof - Ken Mampaey tom maes - Jurgen Ardies za 07-03-2020 21:30 terrein 5 7-6,6-7,9-11 
8262 Jo Ghekiere - Marc Schot Maarten De Groof - Ken Mampaey zo 05-07-2020 13:00 terrein 4 3-6,6-3,5-10 
7691 Maarten De Groof - Ken Mampaey Thomas Lauwers - Jeroen Droog      



Luc van den wijngaert - Christophe Printemps
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
8272 Jo Ghekiere - Marc Schot Luc van den wijngaert - Christophe Printemps zo 29-09-2019 18:00 terrein 2 2-6,6-3,6-10 
7946 Luc van den wijngaert - Christophe Printemps Wim Craenen - Stefan Kennis zo 06-10-2019 18:00 terrein 2 6-3,7-5 
8365 Koen Van Itterbeeck - Wim De Ruysscher Luc van den wijngaert - Christophe Printemps zo 20-10-2019 18:00 terrein 1 6-3,6-2 
7949 Luc van den wijngaert - Christophe Printemps Olivier Dom - Peter meynendonckx zo 17-11-2019 12:00 terrein 6 1-6,4-6 
7950 Luc van den wijngaert - Christophe Printemps Johan Dupont - Noah Printemps zo 17-11-2019 16:30 terrein 3 3-6,3-6 
7953 Luc van den wijngaert - Christophe Printemps Diether Raeymaekers - Wim Van den Zegel zo 08-12-2019 18:00 terrein 4 2-6,3-6 
7969 Marc Meulepas - Mathias Van den Wijngaert Luc van den wijngaert - Christophe Printemps zo 15-12-2019 15:00 terrein 6 4-6,3-6 
7948 Luc van den wijngaert - Christophe Printemps Maarten De Groof - Ken Mampaey zo 22-12-2019 18:00 terrein 4 3-6,4-6 
7952 Luc van den wijngaert - Christophe Printemps King Fon Lee - Yannick Verbinnen zo 05-01-2020 16:30 terrein 3 6-2,4-6,12-10 
7954 Luc van den wijngaert - Christophe Printemps Chris Van Loock - Peter DE SCHUTTER za 18-01-2020 19:30 terrein 1 2-6,3-6 
8381 Jaimie Nauwelaerts - Ilie Buggenhout Luc van den wijngaert - Christophe Printemps zo 26-01-2020 18:00 terrein 6 6-4,6-2 
7955 Luc van den wijngaert - Christophe Printemps Jorn Van den Broeck - michael Gys za 29-02-2020 17:00 terrein 1 5-7,6-3,6-10 
7956 Luc van den wijngaert - Christophe Printemps tom maes - Jurgen Ardies zo 08-03-2020 15:00 terrein 2 4-6,6-7 
7951 Luc van den wijngaert - Christophe Printemps Thomas Lauwers - Jeroen Droog zo 14-06-2020 16:00 terrein 8 7-5,6-2 
7947 Luc van den wijngaert - Christophe Printemps Philippe De Clercq - michael Hillewaert zo 05-07-2020 16:00 terrein 7 6-0,6-0 
7945 Luc van den wijngaert - Christophe Printemps Tim Adam - Robbe MariŽn zo 02-08-2020 14:30 terrein 9 6-0,6-0 



Marc Meulepas - Mathias Van den Wijngaert
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
7966 Marc Meulepas - Mathias Van den Wijngaert Chris Van Loock - Peter DE SCHUTTER zo 15-09-2019 12:00 terrein 2 3-6,3-6 
7965 Marc Meulepas - Mathias Van den Wijngaert Diether Raeymaekers - Wim Van den Zegel za 21-09-2019 17:30 terrein 1 7-6,3-6,10-5 
7960 Marc Meulepas - Mathias Van den Wijngaert Maarten De Groof - Ken Mampaey zo 06-10-2019 18:00 terrein 5 7-6,6-3 
7964 Marc Meulepas - Mathias Van den Wijngaert King Fon Lee - Yannick Verbinnen zo 13-10-2019 16:30 terrein 4 6-3,6-4 
7958 Marc Meulepas - Mathias Van den Wijngaert Wim Craenen - Stefan Kennis zo 20-10-2019 19:30 terrein 6 6-1,6-2 
7957 Marc Meulepas - Mathias Van den Wijngaert Tim Adam - Robbe MariŽn zo 10-11-2019 19:30 terrein 5 7-5,7-5 
8375 Jaimie Nauwelaerts - Ilie Buggenhout Marc Meulepas - Mathias Van den Wijngaert za 16-11-2019 20:00 terrein 5 3-6,6-7 
7963 Marc Meulepas - Mathias Van den Wijngaert Thomas Lauwers - Jeroen Droog zo 01-12-2019 15:00 terrein 5 6-2,2-6,10-5 
7962 Marc Meulepas - Mathias Van den Wijngaert Johan Dupont - Noah Printemps za 07-12-2019 21:00 terrein 3 3-6,5-7 
7969 Marc Meulepas - Mathias Van den Wijngaert Luc van den wijngaert - Christophe Printemps zo 15-12-2019 15:00 terrein 6 4-6,3-6 
7967 Marc Meulepas - Mathias Van den Wijngaert Jorn Van den Broeck - michael Gys zo 05-01-2020 19:30 terrein 6 6-3,6-2 
8360 Koen Van Itterbeeck - Wim De Ruysscher Marc Meulepas - Mathias Van den Wijngaert vr 24-01-2020 20:00 terrein 4 7-6,6-7,10-12 
7959 Marc Meulepas - Mathias Van den Wijngaert Philippe De Clercq - michael Hillewaert zo 02-02-2020 18:00 terrein 6 4-6,4-6 
7968 Marc Meulepas - Mathias Van den Wijngaert tom maes - Jurgen Ardies zo 16-02-2020 15:00 terrein 4 7-5,7-5 
8267 Jo Ghekiere - Marc Schot Marc Meulepas - Mathias Van den Wijngaert zo 14-06-2020 13:00 terrein 9 2-6,3-6 
7961 Marc Meulepas - Mathias Van den Wijngaert Olivier Dom - Peter meynendonckx za 15-08-2020 12:30 terrein 1 5-7,4-6 



Jo Ghekiere - Marc Schot
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
8272 Jo Ghekiere - Marc Schot Luc van den wijngaert - Christophe Printemps zo 29-09-2019 18:00 terrein 2 2-6,6-3,6-10 
8264 Jo Ghekiere - Marc Schot Johan Dupont - Noah Printemps za 05-10-2019 20:30 terrein 1 1-6,2-6 
8261 Jo Ghekiere - Marc Schot Philippe De Clercq - michael Hillewaert vr 01-11-2019 20:30 terrein 5 1-6,2-6 
8270 Jo Ghekiere - Marc Schot Jorn Van den Broeck - michael Gys vr 08-11-2019 21:30 terrein 4 6-2,6-4 
8266 Jo Ghekiere - Marc Schot King Fon Lee - Yannick Verbinnen za 09-11-2019 15:30 terrein 5 6-2,6-3 
8260 Jo Ghekiere - Marc Schot Wim Craenen - Stefan Kennis zo 24-11-2019 18:00 terrein 2 6-2,7-5 
8268 Jo Ghekiere - Marc Schot Diether Raeymaekers - Wim Van den Zegel zo 15-12-2019 21:00 terrein 2 3-6,2-6 
8265 Jo Ghekiere - Marc Schot Thomas Lauwers - Jeroen Droog zo 22-12-2019 15:30 terrein 7 3-6,2-6 
8271 Jo Ghekiere - Marc Schot tom maes - Jurgen Ardies za 28-12-2019 20:00 terrein 2 6-7,6-3,10-7 
8269 Jo Ghekiere - Marc Schot Chris Van Loock - Peter DE SCHUTTER za 04-01-2020 19:00 terrein 1 5-7,6-4,10-7 
8259 Jo Ghekiere - Marc Schot Tim Adam - Robbe MariŽn zo 16-02-2020 18:00 terrein 4 6-4,4-6,5-10 
8372 Jaimie Nauwelaerts - Ilie Buggenhout Jo Ghekiere - Marc Schot zo 08-03-2020 19:00 terrein 8 6-1,2-6,10-4 
8267 Jo Ghekiere - Marc Schot Marc Meulepas - Mathias Van den Wijngaert zo 14-06-2020 13:00 terrein 9 2-6,3-6 
8262 Jo Ghekiere - Marc Schot Maarten De Groof - Ken Mampaey zo 05-07-2020 13:00 terrein 4 3-6,6-3,5-10 
8357 Koen Van Itterbeeck - Wim De Ruysscher Jo Ghekiere - Marc Schot za 15-08-2020 12:30 terrein 8 6-1,6-2 
8263 Jo Ghekiere - Marc Schot Olivier Dom - Peter meynendonckx      



Koen Van Itterbeeck - Wim De Ruysscher
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
8365 Koen Van Itterbeeck - Wim De Ruysscher Luc van den wijngaert - Christophe Printemps zo 20-10-2019 18:00 terrein 1 6-3,6-2 
8362 Koen Van Itterbeeck - Wim De Ruysscher Chris Van Loock - Peter DE SCHUTTER za 09-11-2019 20:00 terrein 2 2-6,2-6 
8353 Koen Van Itterbeeck - Wim De Ruysscher Philippe De Clercq - michael Hillewaert vr 29-11-2019 20:00 terrein 3 5-7,4-6 
8354 Koen Van Itterbeeck - Wim De Ruysscher Maarten De Groof - Ken Mampaey zo 01-12-2019 18:00 terrein 1 4-6,6-7 
8363 Koen Van Itterbeeck - Wim De Ruysscher Jorn Van den Broeck - michael Gys vr 27-12-2019 20:00 terrein 4 6-2,6-0 
8364 Koen Van Itterbeeck - Wim De Ruysscher tom maes - Jurgen Ardies za 04-01-2020 18:30 terrein 2 6-4,6-2 
8361 Koen Van Itterbeeck - Wim De Ruysscher Diether Raeymaekers - Wim Van den Zegel zo 05-01-2020 18:00 terrein 1 6-2,6-4 
8355 Koen Van Itterbeeck - Wim De Ruysscher Olivier Dom - Peter meynendonckx vr 10-01-2020 20:00 terrein 5 2-6,2-6 
8360 Koen Van Itterbeeck - Wim De Ruysscher Marc Meulepas - Mathias Van den Wijngaert vr 24-01-2020 20:00 terrein 4 7-6,6-7,10-12 
8359 Koen Van Itterbeeck - Wim De Ruysscher King Fon Lee - Yannick Verbinnen za 01-02-2020 18:00 terrein 2 6-4,6-3 
8377 Jaimie Nauwelaerts - Ilie Buggenhout Koen Van Itterbeeck - Wim De Ruysscher vr 14-02-2020 20:00 terrein 3 6-4,7-5 
8356 Koen Van Itterbeeck - Wim De Ruysscher Johan Dupont - Noah Printemps za 07-03-2020 21:00 terrein 7 6-1,2-6,9-11 
8352 Koen Van Itterbeeck - Wim De Ruysscher Wim Craenen - Stefan Kennis zo 08-03-2020 18:00 terrein 4 6-3,6-2 
8351 Koen Van Itterbeeck - Wim De Ruysscher Tim Adam - Robbe MariŽn zo 08-03-2020 20:30 terrein 8 6-1,6-1 
8358 Koen Van Itterbeeck - Wim De Ruysscher Thomas Lauwers - Jeroen Droog zo 09-08-2020 16:00 terrein 6  
8357 Koen Van Itterbeeck - Wim De Ruysscher Jo Ghekiere - Marc Schot za 15-08-2020 12:30 terrein 8 6-1,6-2 



Jaimie Nauwelaerts - Ilie Buggenhout
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
8373 Jaimie Nauwelaerts - Ilie Buggenhout Thomas Lauwers - Jeroen Droog vr 20-09-2019 20:00 terrein 5 6-0,6-0 
8371 Jaimie Nauwelaerts - Ilie Buggenhout Johan Dupont - Noah Printemps zo 10-11-2019 19:30 terrein 3 4-6,4-6 
8375 Jaimie Nauwelaerts - Ilie Buggenhout Marc Meulepas - Mathias Van den Wijngaert za 16-11-2019 20:00 terrein 5 3-6,6-7 
8379 Jaimie Nauwelaerts - Ilie Buggenhout Jorn Van den Broeck - michael Gys zo 17-11-2019 19:30 terrein 2 6-3,6-2 
8378 Jaimie Nauwelaerts - Ilie Buggenhout Chris Van Loock - Peter DE SCHUTTER za 04-01-2020 21:00 terrein 3 1-6,7-5,10-6 
8381 Jaimie Nauwelaerts - Ilie Buggenhout Luc van den wijngaert - Christophe Printemps zo 26-01-2020 18:00 terrein 6 6-4,6-2 
8367 Jaimie Nauwelaerts - Ilie Buggenhout Wim Craenen - Stefan Kennis zo 02-02-2020 18:00 terrein 2 7-6,6-3 
8377 Jaimie Nauwelaerts - Ilie Buggenhout Koen Van Itterbeeck - Wim De Ruysscher vr 14-02-2020 20:00 terrein 3 6-4,7-5 
8370 Jaimie Nauwelaerts - Ilie Buggenhout Olivier Dom - Peter meynendonckx zo 23-02-2020 18:30 terrein 5 5-7,4-6 
8368 Jaimie Nauwelaerts - Ilie Buggenhout Philippe De Clercq - michael Hillewaert zo 01-03-2020 19:00 terrein 7 6-3,6-1 
8369 Jaimie Nauwelaerts - Ilie Buggenhout Maarten De Groof - Ken Mampaey za 07-03-2020 17:00 terrein 2 6-4,6-7,4-10 
8372 Jaimie Nauwelaerts - Ilie Buggenhout Jo Ghekiere - Marc Schot zo 08-03-2020 19:00 terrein 8 6-1,2-6,10-4 
8376 Jaimie Nauwelaerts - Ilie Buggenhout Diether Raeymaekers - Wim Van den Zegel vr 13-03-2020 21:30 terrein 3 3-6,0-6 
8366 Jaimie Nauwelaerts - Ilie Buggenhout Tim Adam - Robbe MariŽn zo 14-06-2020 17:30 terrein 6 0-6,0-6 
8380 Jaimie Nauwelaerts - Ilie Buggenhout tom maes - Jurgen Ardies za 20-06-2020 17:00 terrein 8 0-6,0-6 
8374 Jaimie Nauwelaerts - Ilie Buggenhout King Fon Lee - Yannick Verbinnen vr 21-08-2020 19:00 terrein 5