Inloggen

12de Heiveld ZOMER 2020 en winterdubbels 2019-2020


Gemengd 60

stand

  Ploeg Punten # Gespeelde
Wedstrijden
# verloren
games
1 Chris Van Loock-Sabine Van Opstal 33 13 126
2 Nele De Rooster-Wim Van den Zegel 33 14 109
3 Kristof Doms-Anneke Baeten 27 12 137
4 jeroen van den Broek-annemieke De Bruyne 27 13 163
5 Pieter Van Kelst-jill matthees 22 13 174
6 Pascale Verschaeren-Rembert Van Hemelryck 22 14 170
7 Cedric Dewitte-Sophia Heremans 19 14 191
8 Jens Van den Wijngaert-Paulien Roodhooft 18 9 68
9 lindsay van herzele-Wieland Verlinden 14 12 161
10 Steven Van den Veegaete-Sarah Risch 14 14 161
11 Anita Hens-Tom Van den Zegel 13 14 177
12 Eva Beullens-steve luyten 12 11 129
13 John Wernaers-Monique Leenders 12 14 207
14 frie moons-René Vloeberghs 10 10 123
15 Stephanie Augustynen-Sven Geentjens 9 13 178



wedstrijden


Kristof Doms - Anneke Baeten
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
5627 Nele De Rooster - Wim Van den Zegel Kristof Doms - Anneke Baeten za 05-10-2019 18:00 terrein 3 3-6,6-2,10-5 
5656 Pascale Verschaeren - Rembert Van Hemelryck Kristof Doms - Anneke Baeten zo 03-11-2019 18:00 terrein 3 4-6,4-6 
6386 Pieter Van Kelst - jill matthees Kristof Doms - Anneke Baeten za 16-11-2019 18:00 terrein 3 3-6,6-3,10-1 
7560 lindsay van herzele - Wieland Verlinden Kristof Doms - Anneke Baeten zo 24-11-2019 19:30 terrein 2 2-6,1-6 
6036 jeroen van den Broek - annemieke De Bruyne Kristof Doms - Anneke Baeten zo 24-11-2019 21:00 terrein 1 1-6,6-3,10-8 
6016 Stephanie Augustynen - Sven Geentjens Kristof Doms - Anneke Baeten zo 15-12-2019 19:30 terrein 5 4-6,2-6 
6078 Chris Van Loock - Sabine Van Opstal Kristof Doms - Anneke Baeten za 21-12-2019 19:00 terrein 2 7-6,0-6,7-10 
7821 John Wernaers - Monique Leenders Kristof Doms - Anneke Baeten zo 12-01-2020 19:30 terrein 5 4-6,4-6 
7117 Cedric Dewitte - Sophia Heremans Kristof Doms - Anneke Baeten za 25-01-2020 16:00 terrein 6 6-3,4-6,7-10 
7508 Anita Hens - Tom Van den Zegel Kristof Doms - Anneke Baeten zo 02-02-2020 18:30 terrein 7 0-6,3-6 
6523 frie moons - René Vloeberghs Kristof Doms - Anneke Baeten za 15-02-2020 18:30 terrein 2 2-6,4-6 
5393 Steven Van den Veegaete - Sarah Risch Kristof Doms - Anneke Baeten za 29-02-2020 13:30 terrein 7 3-6,6-3,8-10 
6393 Eva Beullens - steve luyten Kristof Doms - Anneke Baeten    
7850 Jens Van den Wijngaert - Paulien Roodhooft Kristof Doms - Anneke Baeten      



Steven Van den Veegaete - Sarah Risch
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
7564 lindsay van herzele - Wieland Verlinden Steven Van den Veegaete - Sarah Risch za 19-10-2019 14:00 terrein 5 2-6,0-6 
7854 Jens Van den Wijngaert - Paulien Roodhooft Steven Van den Veegaete - Sarah Risch zo 03-11-2019 14:30 terrein 1 5-7,1-6 
7120 Cedric Dewitte - Sophia Heremans Steven Van den Veegaete - Sarah Risch zo 15-12-2019 13:30 terrein 3 6-2,6-1 
6037 jeroen van den Broek - annemieke De Bruyne Steven Van den Veegaete - Sarah Risch zo 05-01-2020 12:00 terrein 1 7-6,6-1 
5657 Pascale Verschaeren - Rembert Van Hemelryck Steven Van den Veegaete - Sarah Risch zo 12-01-2020 14:30 terrein 8 6-3,6-3 
6526 frie moons - René Vloeberghs Steven Van den Veegaete - Sarah Risch vr 24-01-2020 18:30 terrein 5 6-7,1-6 
6396 Eva Beullens - steve luyten Steven Van den Veegaete - Sarah Risch zo 09-02-2020 13:30 terrein 3 2-6,5-7 
5393 Steven Van den Veegaete - Sarah Risch Kristof Doms - Anneke Baeten za 29-02-2020 13:30 terrein 7 3-6,6-3,8-10 
6388 Pieter Van Kelst - jill matthees Steven Van den Veegaete - Sarah Risch za 29-02-2020 17:00 terrein 5 7-6,6-7,10-6 
7825 John Wernaers - Monique Leenders Steven Van den Veegaete - Sarah Risch za 07-03-2020 20:30 terrein 1 6-1,6-0 
7511 Anita Hens - Tom Van den Zegel Steven Van den Veegaete - Sarah Risch zo 08-03-2020 14:30 terrein 8 6-3,6-3 
6017 Stephanie Augustynen - Sven Geentjens Steven Van den Veegaete - Sarah Risch     6-0,6-1 
5628 Nele De Rooster - Wim Van den Zegel Steven Van den Veegaete - Sarah Risch     6-0,6-0 
6079 Chris Van Loock - Sabine Van Opstal Steven Van den Veegaete - Sarah Risch     6-0,6-0 



Nele De Rooster - Wim Van den Zegel
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
7819 John Wernaers - Monique Leenders Nele De Rooster - Wim Van den Zegel za 28-09-2019 17:30 terrein 1 6-7,3-6 
7506 Anita Hens - Tom Van den Zegel Nele De Rooster - Wim Van den Zegel zo 29-09-2019 16:30 terrein 3 1-6,3-6 
5627 Nele De Rooster - Wim Van den Zegel Kristof Doms - Anneke Baeten za 05-10-2019 18:00 terrein 3 3-6,6-2,10-5 
7116 Cedric Dewitte - Sophia Heremans Nele De Rooster - Wim Van den Zegel zo 13-10-2019 16:30 terrein 2 3-6,1-6 
6385 Pieter Van Kelst - jill matthees Nele De Rooster - Wim Van den Zegel za 02-11-2019 18:30 terrein 1 6-7,1-6 
7848 Jens Van den Wijngaert - Paulien Roodhooft Nele De Rooster - Wim Van den Zegel za 07-12-2019 15:00 terrein 3 6-4,6-4 
5655 Pascale Verschaeren - Rembert Van Hemelryck Nele De Rooster - Wim Van den Zegel zo 15-12-2019 16:30 terrein 4 6-4,2-6,10-4 
7558 lindsay van herzele - Wieland Verlinden Nele De Rooster - Wim Van den Zegel za 21-12-2019 17:30 terrein 1 4-6,1-6 
6522 frie moons - René Vloeberghs Nele De Rooster - Wim Van den Zegel za 28-12-2019 17:30 terrein 1 4-6,6-7 
6015 Stephanie Augustynen - Sven Geentjens Nele De Rooster - Wim Van den Zegel zo 02-02-2020 19:30 terrein 1 2-6,2-6 
6392 Eva Beullens - steve luyten Nele De Rooster - Wim Van den Zegel zo 08-03-2020 16:30 terrein 2 6-7,3-6 
6077 Chris Van Loock - Sabine Van Opstal Nele De Rooster - Wim Van den Zegel zo 28-06-2020 14:30 terrein 8 6-2,6-3 
5628 Nele De Rooster - Wim Van den Zegel Steven Van den Veegaete - Sarah Risch     6-0,6-0 
6035 jeroen van den Broek - annemieke De Bruyne Nele De Rooster - Wim Van den Zegel     1-6,1-6 



Pascale Verschaeren - Rembert Van Hemelryck
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
7855 Jens Van den Wijngaert - Paulien Roodhooft Pascale Verschaeren - Rembert Van Hemelryck zo 06-10-2019 15:00 terrein 5 6-1,6-3 
6038 jeroen van den Broek - annemieke De Bruyne Pascale Verschaeren - Rembert Van Hemelryck zo 20-10-2019 18:00 terrein 3 6-3,6-2 
5656 Pascale Verschaeren - Rembert Van Hemelryck Kristof Doms - Anneke Baeten zo 03-11-2019 18:00 terrein 3 4-6,4-6 
6397 Eva Beullens - steve luyten Pascale Verschaeren - Rembert Van Hemelryck zo 10-11-2019 14:30 terrein 8 3-6,2-6 
5655 Pascale Verschaeren - Rembert Van Hemelryck Nele De Rooster - Wim Van den Zegel zo 15-12-2019 16:30 terrein 4 6-4,2-6,10-4 
7121 Cedric Dewitte - Sophia Heremans Pascale Verschaeren - Rembert Van Hemelryck zo 22-12-2019 16:30 terrein 3 6-4,6-7,6-10 
7826 John Wernaers - Monique Leenders Pascale Verschaeren - Rembert Van Hemelryck zo 29-12-2019 18:00 terrein 1 4-6,3-6 
7565 lindsay van herzele - Wieland Verlinden Pascale Verschaeren - Rembert Van Hemelryck zo 05-01-2020 18:00 terrein 2 4-6,6-7 
5657 Pascale Verschaeren - Rembert Van Hemelryck Steven Van den Veegaete - Sarah Risch zo 12-01-2020 14:30 terrein 8 6-3,6-3 
6080 Chris Van Loock - Sabine Van Opstal Pascale Verschaeren - Rembert Van Hemelryck zo 26-01-2020 12:30 terrein 7 6-4,6-4 
6389 Pieter Van Kelst - jill matthees Pascale Verschaeren - Rembert Van Hemelryck zo 02-02-2020 18:00 terrein 4 6-3,6-7,13-15 
6527 frie moons - René Vloeberghs Pascale Verschaeren - Rembert Van Hemelryck vr 07-02-2020 20:00 terrein 3 6-4,6-3 
6018 Stephanie Augustynen - Sven Geentjens Pascale Verschaeren - Rembert Van Hemelryck zo 09-02-2020 18:00 terrein 4 2-6,5-7 
7512 Anita Hens - Tom Van den Zegel Pascale Verschaeren - Rembert Van Hemelryck zo 23-02-2020 18:30 terrein 4 2-6,6-4,10-7 



Stephanie Augustynen - Sven Geentjens
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
7556 lindsay van herzele - Wieland Verlinden Stephanie Augustynen - Sven Geentjens za 21-09-2019 20:00 terrein 5 6-3,6-2 
7817 John Wernaers - Monique Leenders Stephanie Augustynen - Sven Geentjens zo 22-09-2019 19:30 terrein 1 3-6,6-3,9-11 
7846 Jens Van den Wijngaert - Paulien Roodhooft Stephanie Augustynen - Sven Geentjens za 05-10-2019 19:30 terrein 8 6-4,6-2 
6384 Pieter Van Kelst - jill matthees Stephanie Augustynen - Sven Geentjens zo 06-10-2019 18:00 terrein 6 5-7,6-2,10-8 
6076 Chris Van Loock - Sabine Van Opstal Stephanie Augustynen - Sven Geentjens za 16-11-2019 17:30 terrein 1 6-3,6-3 
6034 jeroen van den Broek - annemieke De Bruyne Stephanie Augustynen - Sven Geentjens za 14-12-2019 20:00 terrein 4 6-3,4-6,10-8 
6016 Stephanie Augustynen - Sven Geentjens Kristof Doms - Anneke Baeten zo 15-12-2019 19:30 terrein 5 4-6,2-6 
6391 Eva Beullens - steve luyten Stephanie Augustynen - Sven Geentjens za 01-02-2020 21:00 terrein 1 6-1,6-4 
6015 Stephanie Augustynen - Sven Geentjens Nele De Rooster - Wim Van den Zegel zo 02-02-2020 19:30 terrein 1 2-6,2-6 
6018 Stephanie Augustynen - Sven Geentjens Pascale Verschaeren - Rembert Van Hemelryck zo 09-02-2020 18:00 terrein 4 2-6,5-7 
7504 Anita Hens - Tom Van den Zegel Stephanie Augustynen - Sven Geentjens za 15-02-2020 21:00 terrein 8 6-2,3-6,12-14 
7114 Cedric Dewitte - Sophia Heremans Stephanie Augustynen - Sven Geentjens za 07-03-2020 22:00 terrein 1 6-4,6-3 
6017 Stephanie Augustynen - Sven Geentjens Steven Van den Veegaete - Sarah Risch     6-0,6-1 
6520 frie moons - René Vloeberghs Stephanie Augustynen - Sven Geentjens      



jeroen van den Broek - annemieke De Bruyne
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
6390 Pieter Van Kelst - jill matthees jeroen van den Broek - annemieke De Bruyne zo 13-10-2019 15:00 terrein 1 4-6,5-7 
6038 jeroen van den Broek - annemieke De Bruyne Pascale Verschaeren - Rembert Van Hemelryck zo 20-10-2019 18:00 terrein 3 6-3,6-2 
6398 Eva Beullens - steve luyten jeroen van den Broek - annemieke De Bruyne zo 03-11-2019 10:00 terrein 8 2-6,1-6 
7828 John Wernaers - Monique Leenders jeroen van den Broek - annemieke De Bruyne za 09-11-2019 15:00 terrein 7 6-3,3-6,11-9 
7514 Anita Hens - Tom Van den Zegel jeroen van den Broek - annemieke De Bruyne zo 10-11-2019 18:00 terrein 2 5-7,1-6 
6036 jeroen van den Broek - annemieke De Bruyne Kristof Doms - Anneke Baeten zo 24-11-2019 21:00 terrein 1 1-6,6-3,10-8 
6528 frie moons - René Vloeberghs jeroen van den Broek - annemieke De Bruyne za 30-11-2019 18:30 terrein 4 2-6,4-6 
6034 jeroen van den Broek - annemieke De Bruyne Stephanie Augustynen - Sven Geentjens za 14-12-2019 20:00 terrein 4 6-3,4-6,10-8 
7567 lindsay van herzele - Wieland Verlinden jeroen van den Broek - annemieke De Bruyne zo 15-12-2019 12:00 terrein 3 7-6,3-6,10-12 
6081 Chris Van Loock - Sabine Van Opstal jeroen van den Broek - annemieke De Bruyne za 28-12-2019 17:00 terrein 2 6-7,6-3,10-7 
6037 jeroen van den Broek - annemieke De Bruyne Steven Van den Veegaete - Sarah Risch zo 05-01-2020 12:00 terrein 1 7-6,6-1 
7123 Cedric Dewitte - Sophia Heremans jeroen van den Broek - annemieke De Bruyne zo 08-03-2020 12:00 terrein 4 3-6,6-4,10-5 
7858 Jens Van den Wijngaert - Paulien Roodhooft jeroen van den Broek - annemieke De Bruyne    
6035 jeroen van den Broek - annemieke De Bruyne Nele De Rooster - Wim Van den Zegel     1-6,1-6 



Chris Van Loock - Sabine Van Opstal
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
6525 frie moons - René Vloeberghs Chris Van Loock - Sabine Van Opstal za 14-09-2019 18:30 terrein 4 3-6,4-6 
6076 Chris Van Loock - Sabine Van Opstal Stephanie Augustynen - Sven Geentjens za 16-11-2019 17:30 terrein 1 6-3,6-3 
7824 John Wernaers - Monique Leenders Chris Van Loock - Sabine Van Opstal za 07-12-2019 18:30 terrein 2 4-6,6-2,10-12 
6395 Eva Beullens - steve luyten Chris Van Loock - Sabine Van Opstal zo 08-12-2019 15:00 terrein 3 3-6,4-6 
6078 Chris Van Loock - Sabine Van Opstal Kristof Doms - Anneke Baeten za 21-12-2019 19:00 terrein 2 7-6,0-6,7-10 
6081 Chris Van Loock - Sabine Van Opstal jeroen van den Broek - annemieke De Bruyne za 28-12-2019 17:00 terrein 2 6-7,6-3,10-7 
7510 Anita Hens - Tom Van den Zegel Chris Van Loock - Sabine Van Opstal zo 05-01-2020 16:30 terrein 1 3-6,4-6 
6080 Chris Van Loock - Sabine Van Opstal Pascale Verschaeren - Rembert Van Hemelryck zo 26-01-2020 12:30 terrein 7 6-4,6-4 
6387 Pieter Van Kelst - jill matthees Chris Van Loock - Sabine Van Opstal zo 16-02-2020 16:30 terrein 6 6-3,2-6,10-7 
7119 Cedric Dewitte - Sophia Heremans Chris Van Loock - Sabine Van Opstal za 22-02-2020 19:30 terrein 3 0-6,2-6 
7853 Jens Van den Wijngaert - Paulien Roodhooft Chris Van Loock - Sabine Van Opstal zo 08-03-2020 12:00 terrein 3 3-6,4-6 
6077 Chris Van Loock - Sabine Van Opstal Nele De Rooster - Wim Van den Zegel zo 28-06-2020 14:30 terrein 8 6-2,6-3 
6079 Chris Van Loock - Sabine Van Opstal Steven Van den Veegaete - Sarah Risch     6-0,6-0 
7563 lindsay van herzele - Wieland Verlinden Chris Van Loock - Sabine Van Opstal    



Pieter Van Kelst - jill matthees
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
7852 Jens Van den Wijngaert - Paulien Roodhooft Pieter Van Kelst - jill matthees zo 29-09-2019 12:00 terrein 1 6-3,6-2 
6384 Pieter Van Kelst - jill matthees Stephanie Augustynen - Sven Geentjens zo 06-10-2019 18:00 terrein 6 5-7,6-2,10-8 
6390 Pieter Van Kelst - jill matthees jeroen van den Broek - annemieke De Bruyne zo 13-10-2019 15:00 terrein 1 4-6,5-7 
6385 Pieter Van Kelst - jill matthees Nele De Rooster - Wim Van den Zegel za 02-11-2019 18:30 terrein 1 6-7,1-6 
6386 Pieter Van Kelst - jill matthees Kristof Doms - Anneke Baeten za 16-11-2019 18:00 terrein 3 3-6,6-3,10-1 
7118 Cedric Dewitte - Sophia Heremans Pieter Van Kelst - jill matthees za 23-11-2019 16:30 terrein 3 3-6,4-6 
7509 Anita Hens - Tom Van den Zegel Pieter Van Kelst - jill matthees zo 15-12-2019 18:00 terrein 2 6-4,2-6,7-10 
7823 John Wernaers - Monique Leenders Pieter Van Kelst - jill matthees za 04-01-2020 16:30 terrein 3 3-6,7-5,4-10 
7562 lindsay van herzele - Wieland Verlinden Pieter Van Kelst - jill matthees za 01-02-2020 16:30 terrein 7 2-6,4-6 
6389 Pieter Van Kelst - jill matthees Pascale Verschaeren - Rembert Van Hemelryck zo 02-02-2020 18:00 terrein 4 6-3,6-7,13-15 
6394 Eva Beullens - steve luyten Pieter Van Kelst - jill matthees za 15-02-2020 17:00 terrein 4 5-7,2-6 
6387 Pieter Van Kelst - jill matthees Chris Van Loock - Sabine Van Opstal zo 16-02-2020 16:30 terrein 6 6-3,2-6,10-7 
6388 Pieter Van Kelst - jill matthees Steven Van den Veegaete - Sarah Risch za 29-02-2020 17:00 terrein 5 7-6,6-7,10-6 
6524 frie moons - René Vloeberghs Pieter Van Kelst - jill matthees za 25-07-2020 17:00 terrein 5  



Eva Beullens - steve luyten
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
6398 Eva Beullens - steve luyten jeroen van den Broek - annemieke De Bruyne zo 03-11-2019 10:00 terrein 8 2-6,1-6 
6397 Eva Beullens - steve luyten Pascale Verschaeren - Rembert Van Hemelryck zo 10-11-2019 14:30 terrein 8 3-6,2-6 
6395 Eva Beullens - steve luyten Chris Van Loock - Sabine Van Opstal zo 08-12-2019 15:00 terrein 3 3-6,4-6 
7505 Anita Hens - Tom Van den Zegel Eva Beullens - steve luyten zo 22-12-2019 14:00 terrein 7 3-6,2-6 
7115 Cedric Dewitte - Sophia Heremans Eva Beullens - steve luyten zo 29-12-2019 13:30 terrein 3 4-6,3-6 
7557 lindsay van herzele - Wieland Verlinden Eva Beullens - steve luyten za 04-01-2020 19:30 terrein 7 2-6,6-3,10-12 
6391 Eva Beullens - steve luyten Stephanie Augustynen - Sven Geentjens za 01-02-2020 21:00 terrein 1 6-1,6-4 
6396 Eva Beullens - steve luyten Steven Van den Veegaete - Sarah Risch zo 09-02-2020 13:30 terrein 3 2-6,5-7 
6394 Eva Beullens - steve luyten Pieter Van Kelst - jill matthees za 15-02-2020 17:00 terrein 4 5-7,2-6 
7818 John Wernaers - Monique Leenders Eva Beullens - steve luyten zo 16-02-2020 15:00 terrein 6 6-4,3-6,10-7 
6392 Eva Beullens - steve luyten Nele De Rooster - Wim Van den Zegel zo 08-03-2020 16:30 terrein 2 6-7,3-6 
6393 Eva Beullens - steve luyten Kristof Doms - Anneke Baeten    
7847 Jens Van den Wijngaert - Paulien Roodhooft Eva Beullens - steve luyten    
6521 frie moons - René Vloeberghs Eva Beullens - steve luyten    



frie moons - René Vloeberghs
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
6525 frie moons - René Vloeberghs Chris Van Loock - Sabine Van Opstal za 14-09-2019 18:30 terrein 4 3-6,4-6 
6528 frie moons - René Vloeberghs jeroen van den Broek - annemieke De Bruyne za 30-11-2019 18:30 terrein 4 2-6,4-6 
6522 frie moons - René Vloeberghs Nele De Rooster - Wim Van den Zegel za 28-12-2019 17:30 terrein 1 4-6,6-7 
7122 Cedric Dewitte - Sophia Heremans frie moons - René Vloeberghs za 11-01-2020 17:30 terrein 1 3-6,6-7,9-11 
6526 frie moons - René Vloeberghs Steven Van den Veegaete - Sarah Risch vr 24-01-2020 18:30 terrein 5 6-7,1-6 
6527 frie moons - René Vloeberghs Pascale Verschaeren - Rembert Van Hemelryck vr 07-02-2020 20:00 terrein 3 6-4,6-3 
7513 Anita Hens - Tom Van den Zegel frie moons - René Vloeberghs za 08-02-2020 17:30 terrein 1 6-4,6-4 
6523 frie moons - René Vloeberghs Kristof Doms - Anneke Baeten za 15-02-2020 18:30 terrein 2 2-6,4-6 
7827 John Wernaers - Monique Leenders frie moons - René Vloeberghs za 29-02-2020 19:30 terrein 8 5-7,1-6 
7566 lindsay van herzele - Wieland Verlinden frie moons - René Vloeberghs za 07-03-2020 18:30 terrein 5 2-6,6-3,10-0 
6524 frie moons - René Vloeberghs Pieter Van Kelst - jill matthees za 25-07-2020 17:00 terrein 5  
7857 Jens Van den Wijngaert - Paulien Roodhooft frie moons - René Vloeberghs      
6520 frie moons - René Vloeberghs Stephanie Augustynen - Sven Geentjens      
6521 frie moons - René Vloeberghs Eva Beullens - steve luyten    



Cedric Dewitte - Sophia Heremans
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
7507 Anita Hens - Tom Van den Zegel Cedric Dewitte - Sophia Heremans za 05-10-2019 21:00 terrein 3 2-6,4-6 
7116 Cedric Dewitte - Sophia Heremans Nele De Rooster - Wim Van den Zegel zo 13-10-2019 16:30 terrein 2 3-6,1-6 
7118 Cedric Dewitte - Sophia Heremans Pieter Van Kelst - jill matthees za 23-11-2019 16:30 terrein 3 3-6,4-6 
7849 Jens Van den Wijngaert - Paulien Roodhooft Cedric Dewitte - Sophia Heremans zo 01-12-2019 11:30 terrein 8 6-7,2-6 
7120 Cedric Dewitte - Sophia Heremans Steven Van den Veegaete - Sarah Risch zo 15-12-2019 13:30 terrein 3 6-2,6-1 
7121 Cedric Dewitte - Sophia Heremans Pascale Verschaeren - Rembert Van Hemelryck zo 22-12-2019 16:30 terrein 3 6-4,6-7,6-10 
7115 Cedric Dewitte - Sophia Heremans Eva Beullens - steve luyten zo 29-12-2019 13:30 terrein 3 4-6,3-6 
7122 Cedric Dewitte - Sophia Heremans frie moons - René Vloeberghs za 11-01-2020 17:30 terrein 1 3-6,6-7,9-11 
7117 Cedric Dewitte - Sophia Heremans Kristof Doms - Anneke Baeten za 25-01-2020 16:00 terrein 6 6-3,4-6,7-10 
7559 lindsay van herzele - Wieland Verlinden Cedric Dewitte - Sophia Heremans za 08-02-2020 14:00 terrein 5 5-7,6-1,13-11 
7820 John Wernaers - Monique Leenders Cedric Dewitte - Sophia Heremans zo 09-02-2020 12:00 terrein 1 3-6,6-3,7-10 
7119 Cedric Dewitte - Sophia Heremans Chris Van Loock - Sabine Van Opstal za 22-02-2020 19:30 terrein 3 0-6,2-6 
7114 Cedric Dewitte - Sophia Heremans Stephanie Augustynen - Sven Geentjens za 07-03-2020 22:00 terrein 1 6-4,6-3 
7123 Cedric Dewitte - Sophia Heremans jeroen van den Broek - annemieke De Bruyne zo 08-03-2020 12:00 terrein 4 3-6,6-4,10-5 



Anita Hens - Tom Van den Zegel
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
7506 Anita Hens - Tom Van den Zegel Nele De Rooster - Wim Van den Zegel zo 29-09-2019 16:30 terrein 3 1-6,3-6 
7507 Anita Hens - Tom Van den Zegel Cedric Dewitte - Sophia Heremans za 05-10-2019 21:00 terrein 3 2-6,4-6 
7561 lindsay van herzele - Wieland Verlinden Anita Hens - Tom Van den Zegel za 02-11-2019 17:00 terrein 1 6-2,6-4 
7822 John Wernaers - Monique Leenders Anita Hens - Tom Van den Zegel zo 03-11-2019 16:30 terrein 3 3-6,4-6 
7514 Anita Hens - Tom Van den Zegel jeroen van den Broek - annemieke De Bruyne zo 10-11-2019 18:00 terrein 2 5-7,1-6 
7851 Jens Van den Wijngaert - Paulien Roodhooft Anita Hens - Tom Van den Zegel zo 24-11-2019 15:00 terrein 3 6-1,6-1 
7509 Anita Hens - Tom Van den Zegel Pieter Van Kelst - jill matthees zo 15-12-2019 18:00 terrein 2 6-4,2-6,7-10 
7505 Anita Hens - Tom Van den Zegel Eva Beullens - steve luyten zo 22-12-2019 14:00 terrein 7 3-6,2-6 
7510 Anita Hens - Tom Van den Zegel Chris Van Loock - Sabine Van Opstal zo 05-01-2020 16:30 terrein 1 3-6,4-6 
7508 Anita Hens - Tom Van den Zegel Kristof Doms - Anneke Baeten zo 02-02-2020 18:30 terrein 7 0-6,3-6 
7513 Anita Hens - Tom Van den Zegel frie moons - René Vloeberghs za 08-02-2020 17:30 terrein 1 6-4,6-4 
7504 Anita Hens - Tom Van den Zegel Stephanie Augustynen - Sven Geentjens za 15-02-2020 21:00 terrein 8 6-2,3-6,12-14 
7512 Anita Hens - Tom Van den Zegel Pascale Verschaeren - Rembert Van Hemelryck zo 23-02-2020 18:30 terrein 4 2-6,6-4,10-7 
7511 Anita Hens - Tom Van den Zegel Steven Van den Veegaete - Sarah Risch zo 08-03-2020 14:30 terrein 8 6-3,6-3 



lindsay van herzele - Wieland Verlinden
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
7556 lindsay van herzele - Wieland Verlinden Stephanie Augustynen - Sven Geentjens za 21-09-2019 20:00 terrein 5 6-3,6-2 
7564 lindsay van herzele - Wieland Verlinden Steven Van den Veegaete - Sarah Risch za 19-10-2019 14:00 terrein 5 2-6,0-6 
7561 lindsay van herzele - Wieland Verlinden Anita Hens - Tom Van den Zegel za 02-11-2019 17:00 terrein 1 6-2,6-4 
7560 lindsay van herzele - Wieland Verlinden Kristof Doms - Anneke Baeten zo 24-11-2019 19:30 terrein 2 2-6,1-6 
7567 lindsay van herzele - Wieland Verlinden jeroen van den Broek - annemieke De Bruyne zo 15-12-2019 12:00 terrein 3 7-6,3-6,10-12 
7558 lindsay van herzele - Wieland Verlinden Nele De Rooster - Wim Van den Zegel za 21-12-2019 17:30 terrein 1 4-6,1-6 
7557 lindsay van herzele - Wieland Verlinden Eva Beullens - steve luyten za 04-01-2020 19:30 terrein 7 2-6,6-3,10-12 
7565 lindsay van herzele - Wieland Verlinden Pascale Verschaeren - Rembert Van Hemelryck zo 05-01-2020 18:00 terrein 2 4-6,6-7 
7829 John Wernaers - Monique Leenders lindsay van herzele - Wieland Verlinden zo 26-01-2020 16:30 terrein 4 5-7,6-0,5-10 
7562 lindsay van herzele - Wieland Verlinden Pieter Van Kelst - jill matthees za 01-02-2020 16:30 terrein 7 2-6,4-6 
7559 lindsay van herzele - Wieland Verlinden Cedric Dewitte - Sophia Heremans za 08-02-2020 14:00 terrein 5 5-7,6-1,13-11 
7566 lindsay van herzele - Wieland Verlinden frie moons - René Vloeberghs za 07-03-2020 18:30 terrein 5 2-6,6-3,10-0 
7859 Jens Van den Wijngaert - Paulien Roodhooft lindsay van herzele - Wieland Verlinden      
7563 lindsay van herzele - Wieland Verlinden Chris Van Loock - Sabine Van Opstal    



John Wernaers - Monique Leenders
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
7817 John Wernaers - Monique Leenders Stephanie Augustynen - Sven Geentjens zo 22-09-2019 19:30 terrein 1 3-6,6-3,9-11 
7819 John Wernaers - Monique Leenders Nele De Rooster - Wim Van den Zegel za 28-09-2019 17:30 terrein 1 6-7,3-6 
7822 John Wernaers - Monique Leenders Anita Hens - Tom Van den Zegel zo 03-11-2019 16:30 terrein 3 3-6,4-6 
7828 John Wernaers - Monique Leenders jeroen van den Broek - annemieke De Bruyne za 09-11-2019 15:00 terrein 7 6-3,3-6,11-9 
7856 Jens Van den Wijngaert - Paulien Roodhooft John Wernaers - Monique Leenders za 16-11-2019 20:00 terrein 2 6-4,6-1 
7824 John Wernaers - Monique Leenders Chris Van Loock - Sabine Van Opstal za 07-12-2019 18:30 terrein 2 4-6,6-2,10-12 
7826 John Wernaers - Monique Leenders Pascale Verschaeren - Rembert Van Hemelryck zo 29-12-2019 18:00 terrein 1 4-6,3-6 
7823 John Wernaers - Monique Leenders Pieter Van Kelst - jill matthees za 04-01-2020 16:30 terrein 3 3-6,7-5,4-10 
7821 John Wernaers - Monique Leenders Kristof Doms - Anneke Baeten zo 12-01-2020 19:30 terrein 5 4-6,4-6 
7829 John Wernaers - Monique Leenders lindsay van herzele - Wieland Verlinden zo 26-01-2020 16:30 terrein 4 5-7,6-0,5-10 
7820 John Wernaers - Monique Leenders Cedric Dewitte - Sophia Heremans zo 09-02-2020 12:00 terrein 1 3-6,6-3,7-10 
7818 John Wernaers - Monique Leenders Eva Beullens - steve luyten zo 16-02-2020 15:00 terrein 6 6-4,3-6,10-7 
7827 John Wernaers - Monique Leenders frie moons - René Vloeberghs za 29-02-2020 19:30 terrein 8 5-7,1-6 
7825 John Wernaers - Monique Leenders Steven Van den Veegaete - Sarah Risch za 07-03-2020 20:30 terrein 1 6-1,6-0 



Jens Van den Wijngaert - Paulien Roodhooft
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
7852 Jens Van den Wijngaert - Paulien Roodhooft Pieter Van Kelst - jill matthees zo 29-09-2019 12:00 terrein 1 6-3,6-2 
7846 Jens Van den Wijngaert - Paulien Roodhooft Stephanie Augustynen - Sven Geentjens za 05-10-2019 19:30 terrein 8 6-4,6-2 
7855 Jens Van den Wijngaert - Paulien Roodhooft Pascale Verschaeren - Rembert Van Hemelryck zo 06-10-2019 15:00 terrein 5 6-1,6-3 
7854 Jens Van den Wijngaert - Paulien Roodhooft Steven Van den Veegaete - Sarah Risch zo 03-11-2019 14:30 terrein 1 5-7,1-6 
7856 Jens Van den Wijngaert - Paulien Roodhooft John Wernaers - Monique Leenders za 16-11-2019 20:00 terrein 2 6-4,6-1 
7851 Jens Van den Wijngaert - Paulien Roodhooft Anita Hens - Tom Van den Zegel zo 24-11-2019 15:00 terrein 3 6-1,6-1 
7849 Jens Van den Wijngaert - Paulien Roodhooft Cedric Dewitte - Sophia Heremans zo 01-12-2019 11:30 terrein 8 6-7,2-6 
7848 Jens Van den Wijngaert - Paulien Roodhooft Nele De Rooster - Wim Van den Zegel za 07-12-2019 15:00 terrein 3 6-4,6-4 
7853 Jens Van den Wijngaert - Paulien Roodhooft Chris Van Loock - Sabine Van Opstal zo 08-03-2020 12:00 terrein 3 3-6,4-6 
7847 Jens Van den Wijngaert - Paulien Roodhooft Eva Beullens - steve luyten    
7850 Jens Van den Wijngaert - Paulien Roodhooft Kristof Doms - Anneke Baeten      
7857 Jens Van den Wijngaert - Paulien Roodhooft frie moons - René Vloeberghs      
7858 Jens Van den Wijngaert - Paulien Roodhooft jeroen van den Broek - annemieke De Bruyne    
7859 Jens Van den Wijngaert - Paulien Roodhooft lindsay van herzele - Wieland Verlinden