Inloggen

12de Heiveld ZOMER 2020 en winterdubbels 2019-2020


Dames 25 Punten

stand

  Ploeg Punten # Gespeelde
Wedstrijden
# verloren
games
1 Ann Schoepen-Ellen Van Rompaey 23 10 98
2 Ellen Camerlinck-Mireille Hardy 23 10 105
3 Hilde Verholen-Rachel Van Hamme 20 10 134
4 Arrezina Vancauwenberghs-Luca Vancauwenberghs 16 10 97
5 Kristel Vandenschrieck-Karolien Van Geldre 14 9 119
6 Eva Beullens-Leen Goyvaerts 13 8 88
7 Ilse VAN DEN BROECK-Sandra Dobbels 13 9 120
8 Ann Van Houcke-Anita Hens 11 10 150
9 Hanne Engels-lieze Engels 9 9 111
10 Daphné Smets-Anke Goyvaerts 6 8 110
11 Christel van Dun-Nicole Van den broeck 5 9 140



wedstrijden


Arrezina Vancauwenberghs - Luca Vancauwenberghs
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
7211 Ann Van Houcke - Anita Hens Arrezina Vancauwenberghs - Luca Vancauwenberghs za 14-09-2019 16:00 terrein 1 2-6,4-6 
5772 Christel van Dun - Nicole Van den broeck Arrezina Vancauwenberghs - Luca Vancauwenberghs za 09-11-2019 17:30 terrein 1 6-3,3-6,3-10 
6170 Daphné Smets - Anke Goyvaerts Arrezina Vancauwenberghs - Luca Vancauwenberghs vr 22-11-2019 18:30 terrein 5 1-6,2-6 
5533 Ellen Camerlinck - Mireille Hardy Arrezina Vancauwenberghs - Luca Vancauwenberghs vr 29-11-2019 18:30 terrein 5 6-3,7-5 
7813 Eva Beullens - Leen Goyvaerts Arrezina Vancauwenberghs - Luca Vancauwenberghs za 18-01-2020 18:00 terrein 1 6-3,6-1 
7025 Hilde Verholen - Rachel Van Hamme Arrezina Vancauwenberghs - Luca Vancauwenberghs za 25-01-2020 16:00 terrein 1 6-1,7-6 
6007 Ann Schoepen - Ellen Van Rompaey Arrezina Vancauwenberghs - Luca Vancauwenberghs za 15-02-2020 16:00 terrein 1 6-0,6-0 
6878 Hanne Engels - lieze Engels Arrezina Vancauwenberghs - Luca Vancauwenberghs za 07-03-2020 13:30 terrein 6 0-6,0-6 
7427 Ilse VAN DEN BROECK - Sandra Dobbels Arrezina Vancauwenberghs - Luca Vancauwenberghs zo 19-07-2020 14:30 terrein 7 4-6,5-7 
6718 Kristel Vandenschrieck - Karolien Van Geldre Arrezina Vancauwenberghs - Luca Vancauwenberghs za 15-08-2020 17:00 terrein 5 4-6,6-4,7-10 



Ellen Camerlinck - Mireille Hardy
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
6002 Ann Schoepen - Ellen Van Rompaey Ellen Camerlinck - Mireille Hardy zo 15-09-2019 15:00 terrein 5 2-6,1-6 
7422 Ilse VAN DEN BROECK - Sandra Dobbels Ellen Camerlinck - Mireille Hardy za 05-10-2019 20:00 terrein 4 7-5,6-2 
5533 Ellen Camerlinck - Mireille Hardy Arrezina Vancauwenberghs - Luca Vancauwenberghs vr 29-11-2019 18:30 terrein 5 6-3,7-5 
7016 Hilde Verholen - Rachel Van Hamme Ellen Camerlinck - Mireille Hardy za 30-11-2019 20:00 terrein 5 4-6,6-3,10-3 
6164 Daphné Smets - Anke Goyvaerts Ellen Camerlinck - Mireille Hardy zo 15-12-2019 19:30 terrein 2 6-7,2-6 
6710 Kristel Vandenschrieck - Karolien Van Geldre Ellen Camerlinck - Mireille Hardy ma 30-12-2019 14:00 terrein 7 4-6,3-6 
6870 Hanne Engels - lieze Engels Ellen Camerlinck - Mireille Hardy zo 05-01-2020 12:30 terrein 7 2-6,5-7 
5767 Christel van Dun - Nicole Van den broeck Ellen Camerlinck - Mireille Hardy za 08-02-2020 16:30 terrein 3 2-6,4-6,9-11 
7202 Ann Van Houcke - Anita Hens Ellen Camerlinck - Mireille Hardy za 29-02-2020 19:30 terrein 7 6-1,4-6,10-7 
7806 Eva Beullens - Leen Goyvaerts Ellen Camerlinck - Mireille Hardy wo 01-07-2020 15:00 terrein 1 1-6,3-6 



Christel van Dun - Nicole Van den broeck
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
7430 Ilse VAN DEN BROECK - Sandra Dobbels Christel van Dun - Nicole Van den broeck zo 06-10-2019 18:00 terrein 3 6-2,6-4 
5772 Christel van Dun - Nicole Van den broeck Arrezina Vancauwenberghs - Luca Vancauwenberghs za 09-11-2019 17:30 terrein 1 6-3,3-6,3-10 
6722 Kristel Vandenschrieck - Karolien Van Geldre Christel van Dun - Nicole Van den broeck za 16-11-2019 16:30 terrein 3 6-2,6-4 
6011 Ann Schoepen - Ellen Van Rompaey Christel van Dun - Nicole Van den broeck za 30-11-2019 14:00 terrein 2 6-1,6-4 
7030 Hilde Verholen - Rachel Van Hamme Christel van Dun - Nicole Van den broeck za 11-01-2020 13:30 terrein 6 6-2,0-6,10-2 
7217 Ann Van Houcke - Anita Hens Christel van Dun - Nicole Van den broeck za 01-02-2020 14:00 terrein 5 7-6,2-6,5-10 
5767 Christel van Dun - Nicole Van den broeck Ellen Camerlinck - Mireille Hardy za 08-02-2020 16:30 terrein 3 2-6,4-6,9-11 
6883 Hanne Engels - lieze Engels Christel van Dun - Nicole Van den broeck za 15-02-2020 13:30 terrein 6 6-2,6-1 
7816 Eva Beullens - Leen Goyvaerts Christel van Dun - Nicole Van den broeck zo 16-02-2020 16:30 terrein 4 4-6,6-1,10-6 
6174 Daphné Smets - Anke Goyvaerts Christel van Dun - Nicole Van den broeck      



Ann Schoepen - Ellen Van Rompaey
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
6002 Ann Schoepen - Ellen Van Rompaey Ellen Camerlinck - Mireille Hardy zo 15-09-2019 15:00 terrein 5 2-6,1-6 
7020 Hilde Verholen - Rachel Van Hamme Ann Schoepen - Ellen Van Rompaey za 05-10-2019 15:30 terrein 5 7-5,3-6,11-9 
7206 Ann Van Houcke - Anita Hens Ann Schoepen - Ellen Van Rompaey zo 10-11-2019 16:30 terrein 5 2-6,2-6 
6011 Ann Schoepen - Ellen Van Rompaey Christel van Dun - Nicole Van den broeck za 30-11-2019 14:00 terrein 2 6-1,6-4 
7424 Ilse VAN DEN BROECK - Sandra Dobbels Ann Schoepen - Ellen Van Rompaey zo 12-01-2020 15:00 terrein 5 5-7,6-7 
6873 Hanne Engels - lieze Engels Ann Schoepen - Ellen Van Rompaey za 25-01-2020 15:00 terrein 8 6-4,5-7,7-10 
7809 Eva Beullens - Leen Goyvaerts Ann Schoepen - Ellen Van Rompaey zo 02-02-2020 16:30 terrein 4 4-6,4-6 
6713 Kristel Vandenschrieck - Karolien Van Geldre Ann Schoepen - Ellen Van Rompaey za 08-02-2020 16:00 terrein 1 2-6,2-6 
6007 Ann Schoepen - Ellen Van Rompaey Arrezina Vancauwenberghs - Luca Vancauwenberghs za 15-02-2020 16:00 terrein 1 6-0,6-0 
6167 Daphné Smets - Anke Goyvaerts Ann Schoepen - Ellen Van Rompaey zo 21-06-2020 16:00 terrein 7 4-6,6-3,5-10 



Daphné Smets - Anke Goyvaerts
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
6170 Daphné Smets - Anke Goyvaerts Arrezina Vancauwenberghs - Luca Vancauwenberghs vr 22-11-2019 18:30 terrein 5 1-6,2-6 
6164 Daphné Smets - Anke Goyvaerts Ellen Camerlinck - Mireille Hardy zo 15-12-2019 19:30 terrein 2 6-7,2-6 
7425 Ilse VAN DEN BROECK - Sandra Dobbels Daphné Smets - Anke Goyvaerts za 11-01-2020 21:00 terrein 3 6-4,6-2 
7207 Ann Van Houcke - Anita Hens Daphné Smets - Anke Goyvaerts zo 26-01-2020 15:00 terrein 4 6-2,6-4 
7021 Hilde Verholen - Rachel Van Hamme Daphné Smets - Anke Goyvaerts zo 09-02-2020 16:30 terrein 5 6-7,6-7 
6714 Kristel Vandenschrieck - Karolien Van Geldre Daphné Smets - Anke Goyvaerts zo 16-02-2020 11:30 terrein 8 5-7,7-6,6-10 
7810 Eva Beullens - Leen Goyvaerts Daphné Smets - Anke Goyvaerts vr 21-02-2020 21:30 terrein 4 6-3,6-3 
6167 Daphné Smets - Anke Goyvaerts Ann Schoepen - Ellen Van Rompaey zo 21-06-2020 16:00 terrein 7 4-6,6-3,5-10 
6874 Hanne Engels - lieze Engels Daphné Smets - Anke Goyvaerts      
6174 Daphné Smets - Anke Goyvaerts Christel van Dun - Nicole Van den broeck      



Kristel Vandenschrieck - Karolien Van Geldre
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
7026 Hilde Verholen - Rachel Van Hamme Kristel Vandenschrieck - Karolien Van Geldre zo 15-09-2019 10:00 terrein 8 4-6,6-4,2-10 
7428 Ilse VAN DEN BROECK - Sandra Dobbels Kristel Vandenschrieck - Karolien Van Geldre za 21-09-2019 20:30 terrein 1 3-6,7-5,10-7 
6879 Hanne Engels - lieze Engels Kristel Vandenschrieck - Karolien Van Geldre vr 08-11-2019 20:00 terrein 4 3-6,3-6 
6722 Kristel Vandenschrieck - Karolien Van Geldre Christel van Dun - Nicole Van den broeck za 16-11-2019 16:30 terrein 3 6-2,6-4 
7212 Ann Van Houcke - Anita Hens Kristel Vandenschrieck - Karolien Van Geldre za 14-12-2019 19:30 terrein 3 6-7,2-6 
6710 Kristel Vandenschrieck - Karolien Van Geldre Ellen Camerlinck - Mireille Hardy ma 30-12-2019 14:00 terrein 7 4-6,3-6 
6713 Kristel Vandenschrieck - Karolien Van Geldre Ann Schoepen - Ellen Van Rompaey za 08-02-2020 16:00 terrein 1 2-6,2-6 
6714 Kristel Vandenschrieck - Karolien Van Geldre Daphné Smets - Anke Goyvaerts zo 16-02-2020 11:30 terrein 8 5-7,7-6,6-10 
6718 Kristel Vandenschrieck - Karolien Van Geldre Arrezina Vancauwenberghs - Luca Vancauwenberghs za 15-08-2020 17:00 terrein 5 4-6,6-4,7-10 
7814 Eva Beullens - Leen Goyvaerts Kristel Vandenschrieck - Karolien Van Geldre      



Hanne Engels - lieze Engels
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
6879 Hanne Engels - lieze Engels Kristel Vandenschrieck - Karolien Van Geldre vr 08-11-2019 20:00 terrein 4 3-6,3-6 
7423 Ilse VAN DEN BROECK - Sandra Dobbels Hanne Engels - lieze Engels zo 17-11-2019 15:30 terrein 7 4-6,5-7 
7808 Eva Beullens - Leen Goyvaerts Hanne Engels - lieze Engels zo 24-11-2019 12:30 terrein 7 6-2,6-0 
7018 Hilde Verholen - Rachel Van Hamme Hanne Engels - lieze Engels zo 29-12-2019 12:00 terrein 4 6-3,6-4 
6870 Hanne Engels - lieze Engels Ellen Camerlinck - Mireille Hardy zo 05-01-2020 12:30 terrein 7 2-6,5-7 
7204 Ann Van Houcke - Anita Hens Hanne Engels - lieze Engels za 11-01-2020 15:00 terrein 3 3-6,7-6,7-10 
6873 Hanne Engels - lieze Engels Ann Schoepen - Ellen Van Rompaey za 25-01-2020 15:00 terrein 8 6-4,5-7,7-10 
6883 Hanne Engels - lieze Engels Christel van Dun - Nicole Van den broeck za 15-02-2020 13:30 terrein 6 6-2,6-1 
6878 Hanne Engels - lieze Engels Arrezina Vancauwenberghs - Luca Vancauwenberghs za 07-03-2020 13:30 terrein 6 0-6,0-6 
6874 Hanne Engels - lieze Engels Daphné Smets - Anke Goyvaerts      



Hilde Verholen - Rachel Van Hamme
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
7026 Hilde Verholen - Rachel Van Hamme Kristel Vandenschrieck - Karolien Van Geldre zo 15-09-2019 10:00 terrein 8 4-6,6-4,2-10 
7020 Hilde Verholen - Rachel Van Hamme Ann Schoepen - Ellen Van Rompaey za 05-10-2019 15:30 terrein 5 7-5,3-6,11-9 
7815 Eva Beullens - Leen Goyvaerts Hilde Verholen - Rachel Van Hamme zo 20-10-2019 14:00 terrein 7 6-2,4-6,8-10 
7016 Hilde Verholen - Rachel Van Hamme Ellen Camerlinck - Mireille Hardy za 30-11-2019 20:00 terrein 5 4-6,6-3,10-3 
7018 Hilde Verholen - Rachel Van Hamme Hanne Engels - lieze Engels zo 29-12-2019 12:00 terrein 4 6-3,6-4 
7030 Hilde Verholen - Rachel Van Hamme Christel van Dun - Nicole Van den broeck za 11-01-2020 13:30 terrein 6 6-2,0-6,10-2 
7025 Hilde Verholen - Rachel Van Hamme Arrezina Vancauwenberghs - Luca Vancauwenberghs za 25-01-2020 16:00 terrein 1 6-1,7-6 
7429 Ilse VAN DEN BROECK - Sandra Dobbels Hilde Verholen - Rachel Van Hamme za 08-02-2020 20:00 terrein 2 5-7,6-3,7-10 
7021 Hilde Verholen - Rachel Van Hamme Daphné Smets - Anke Goyvaerts zo 09-02-2020 16:30 terrein 5 6-7,6-7 
7215 Ann Van Houcke - Anita Hens Hilde Verholen - Rachel Van Hamme zo 16-02-2020 13:30 terrein 4 5-7,3-6 



Ann Van Houcke - Anita Hens
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
7211 Ann Van Houcke - Anita Hens Arrezina Vancauwenberghs - Luca Vancauwenberghs za 14-09-2019 16:00 terrein 1 2-6,4-6 
7206 Ann Van Houcke - Anita Hens Ann Schoepen - Ellen Van Rompaey zo 10-11-2019 16:30 terrein 5 2-6,2-6 
7812 Eva Beullens - Leen Goyvaerts Ann Van Houcke - Anita Hens za 07-12-2019 16:30 terrein 6 7-5,3-6,6-10 
7212 Ann Van Houcke - Anita Hens Kristel Vandenschrieck - Karolien Van Geldre za 14-12-2019 19:30 terrein 3 6-7,2-6 
7204 Ann Van Houcke - Anita Hens Hanne Engels - lieze Engels za 11-01-2020 15:00 terrein 3 3-6,7-6,7-10 
7207 Ann Van Houcke - Anita Hens Daphné Smets - Anke Goyvaerts zo 26-01-2020 15:00 terrein 4 6-2,6-4 
7217 Ann Van Houcke - Anita Hens Christel van Dun - Nicole Van den broeck za 01-02-2020 14:00 terrein 5 7-6,2-6,5-10 
7426 Ilse VAN DEN BROECK - Sandra Dobbels Ann Van Houcke - Anita Hens zo 02-02-2020 12:00 terrein 6 7-6,5-7,8-10 
7215 Ann Van Houcke - Anita Hens Hilde Verholen - Rachel Van Hamme zo 16-02-2020 13:30 terrein 4 5-7,3-6 
7202 Ann Van Houcke - Anita Hens Ellen Camerlinck - Mireille Hardy za 29-02-2020 19:30 terrein 7 6-1,4-6,10-7 



Ilse VAN DEN BROECK - Sandra Dobbels
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
7428 Ilse VAN DEN BROECK - Sandra Dobbels Kristel Vandenschrieck - Karolien Van Geldre za 21-09-2019 20:30 terrein 1 3-6,7-5,10-7 
7422 Ilse VAN DEN BROECK - Sandra Dobbels Ellen Camerlinck - Mireille Hardy za 05-10-2019 20:00 terrein 4 7-5,6-2 
7430 Ilse VAN DEN BROECK - Sandra Dobbels Christel van Dun - Nicole Van den broeck zo 06-10-2019 18:00 terrein 3 6-2,6-4 
7423 Ilse VAN DEN BROECK - Sandra Dobbels Hanne Engels - lieze Engels zo 17-11-2019 15:30 terrein 7 4-6,5-7 
7425 Ilse VAN DEN BROECK - Sandra Dobbels Daphné Smets - Anke Goyvaerts za 11-01-2020 21:00 terrein 3 6-4,6-2 
7424 Ilse VAN DEN BROECK - Sandra Dobbels Ann Schoepen - Ellen Van Rompaey zo 12-01-2020 15:00 terrein 5 5-7,6-7 
7426 Ilse VAN DEN BROECK - Sandra Dobbels Ann Van Houcke - Anita Hens zo 02-02-2020 12:00 terrein 6 7-6,5-7,8-10 
7429 Ilse VAN DEN BROECK - Sandra Dobbels Hilde Verholen - Rachel Van Hamme za 08-02-2020 20:00 terrein 2 5-7,6-3,7-10 
7427 Ilse VAN DEN BROECK - Sandra Dobbels Arrezina Vancauwenberghs - Luca Vancauwenberghs zo 19-07-2020 14:30 terrein 7 4-6,5-7 
7811 Eva Beullens - Leen Goyvaerts Ilse VAN DEN BROECK - Sandra Dobbels      



Eva Beullens - Leen Goyvaerts
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
7815 Eva Beullens - Leen Goyvaerts Hilde Verholen - Rachel Van Hamme zo 20-10-2019 14:00 terrein 7 6-2,4-6,8-10 
7808 Eva Beullens - Leen Goyvaerts Hanne Engels - lieze Engels zo 24-11-2019 12:30 terrein 7 6-2,6-0 
7812 Eva Beullens - Leen Goyvaerts Ann Van Houcke - Anita Hens za 07-12-2019 16:30 terrein 6 7-5,3-6,6-10 
7813 Eva Beullens - Leen Goyvaerts Arrezina Vancauwenberghs - Luca Vancauwenberghs za 18-01-2020 18:00 terrein 1 6-3,6-1 
7809 Eva Beullens - Leen Goyvaerts Ann Schoepen - Ellen Van Rompaey zo 02-02-2020 16:30 terrein 4 4-6,4-6 
7816 Eva Beullens - Leen Goyvaerts Christel van Dun - Nicole Van den broeck zo 16-02-2020 16:30 terrein 4 4-6,6-1,10-6 
7810 Eva Beullens - Leen Goyvaerts Daphné Smets - Anke Goyvaerts vr 21-02-2020 21:30 terrein 4 6-3,6-3 
7806 Eva Beullens - Leen Goyvaerts Ellen Camerlinck - Mireille Hardy wo 01-07-2020 15:00 terrein 1 1-6,3-6 
7811 Eva Beullens - Leen Goyvaerts Ilse VAN DEN BROECK - Sandra Dobbels      
7814 Eva Beullens - Leen Goyvaerts Kristel Vandenschrieck - Karolien Van Geldre